Samsung kamerasıyla övünüyor: 200 megapiksel yakında gerçek olacak

En azından şimdi tüm üreticiler bunu biliyor, çünkü kendileri katkıda bulundular. aralığın farklılaşması ödül mobil fotoğrafçılığı neredeyse kesinlikle kullanmak, ancak günümüzde bir akıllı telefonun fiyatının çoğu ‘üst’ kameralarda ve bunun etrafındaki Ar-Ge çalışmasında.

Aslında, GizChina şimdiden bir sonrakini tahmin ediyor samsung fotoğrafçılıkla hareket ediyorçünkü Güney Koreli dev, yüksek performanslı bir cep telefonunu aşağıdakilerle test ediyor olabilir: en az 6 sensör ana kamera ile, verilere göz… 200 megapiksel!

Mobil kameralarının çözünürlüğü Samsung’da kontrolden çıktı… 200 megapiksel!

Haber, Samsung’a yakın kaynaklardan ve ayrıca Samsung Exynos Twitter hesabı tarafından yayınlanan bir videokelimesi kelimesine yayınladı: “Sevgili deklanşör, akıllı telefon kamerasından en çok ne bekliyorsunuz?”

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S21: kameralarıyla ilgili tüm detaylar

Yeni 200 MP ISOCELL Samsung tarafından piyasaya sürülebilir… Veya Axon 30 Pro ile ZTE de mi?

Videoda, yeni bir çok sensörlü fotoğraf modülüne bir göz atabilirsiniz. 200 megapiksellik devasa bir çözünürlük ve bir yapılandırma “altı kamera” Samsung’da henüz bilinmiyor. Üstüne üstlük, çift ön kamera da gösteriliyor.

Açıkçası, böyle bir oyuncu kadrosunun kontrol edilmesi gerekirdi. görüntü işlemeyi iyileştirecek yeni bir Samsung Exynos yonga setibundan daha fazla ayrıntıya sahip olmadan Tanıtım haber bekleniyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir sızdıran Ice Universe’nin birkaç ay önce Samsung’un hazırladığı yorumunu yapması kadar saygın daha önce hiç görülmemiş bir çözünürlüğe sahip yeni bir ISOCELL sensörüve aynı yıl 2021’de bunu ticari cep telefonlarında göreceğimizi söyledi.

En merak edilen şey şu Samsung, 200 megapiksel keşfeden ilk üretici gibi görünmüyorve Çin’den bize çok yakında varsayımsal bir şekilde sunulması gereken bir ZTE Axon 30 Pro’dan bahsediyorlar. 200MP S5KGND ana sensör 1/1.37” boyutunda ve 1.28um piksel boyutunda olan Samsung kökenli.

Samsung Exynos’un şimdi bizi beklediği sensör bu mu olacak? Gerçek şu ki, ZTE gibi seçenekleri zaten duyurdu. bindirmehangi izin verecek daha iyi aydınlatılmış fotoğraflar çekmek için çözünürlüğü 12,5 megapiksele düşürün düşük ışık koşullarında, diğerlerinin yanı sıra çift yerel ISO veya 16K video desteği.

Ayrıca Galaxy S21’in Samsung Exynos 2100 modelinin gerçekten de 200 megapiksele kadar birim çözünürlüğü ile 6 sensörün yönetilmesine zaten izin veriyorbu yüzden belki de bu ZTE’de bir Samsung yonga seti var ve nihayet yeni bir Güney Koreli cep telefonu değil… Dikkat etmemiz gerekecek!

Daha fazla bilgi: Hangi Samsung cep telefonunu satın aldım? 2021’in en iyi modelleri ile satın alma rehberi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung’un bir kamerayla övündüğü giriş: 200 megapiksel, yakında Andro4all’da ilk kez yayınlanan bir gerçek olacak.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…