Samsung Interactive Checks: Akıllı telefonunuzun düzgün çalışıp çalışmadığını öğrenin

Bir akıllı telefonun günlük kullanımı, tüm işlevlerini ve sırlarını bilmekle eş anlamlı değildir. Örneğin, Samsung Galaxy cep telefonları, kullanıcıların her şeyin doğru çalışıp çalışmadığını öğrenmelerini sağlayan bir aracı entegre eder. ileri bilgiye gerek yokve bu çok popüler değil.

Söz konusu işlev denir Etkileşimli kontroller, işleyişini oldukça iyi yansıtan bir isim. Pil, hoparlör, dokunmatik ekran ve kamera, bu seçenekle test edilebilecek cihaz bileşenlerinden bazılarıdır. Sonraki, görüyoruz Etkileşimli Kontroller ile akıllı telefonunuzun düzgün çalışıp çalışmadığını nasıl anlarsınız.

Etkileşimli Kontroller ile Samsung cep telefonunuzdaki sorunun ne olduğunu öğrenin.

Samsung cep telefonunuzun Etkileşimli Kontrollerle iyi çalışıp çalışmadığını nasıl anlarsınız?

Etkileşimli Kontroller, Samsung’un bir özelliğidir Samsung Üyelerine dahildirkullanıcıların Samsung ürünleriyle ilgili olası sorunların çözümlerini ve bunlardan daha fazlasını elde etmek için ipuçlarını ve püf noktalarını paylaştığı uygulama.

Bilgi paylaşmak için bir yer olmanın yanı sıra, Samsung Galaxy’ye sahip olanlar, cep telefonlarının durumunu kontrol etmek için Samsung Üyelerinde araçlar da bulabilirler. Onlardan biri Otomatik kontroller, hızlı analiz düzgün çalışmasını sürdürmenize yardımcı olan terminalin.

Daha fazla bilgi: Uygulama veya kök yüklemeden Android’inizde tanı testi nasıl yapılır?

Ancak, bu makale için ilgilendiğimiz Samsung Üyeleri özelliği, şunları yapabileceğiniz Etkileşimli Kontrollerdir. her bileşeni tek tek test edin telefon donanımından. Bu araç, terminalin günlük kullanımı sırasında algılamadığınız bu öğelerin olası arızalarını keşfetmenizi sağlar.

Etkileşimli Kontrollerin çalışması, Samsung Galaxy’nizde her şeyin doğru çalışıp çalışmadığını sadece birkaç dakika içinde bilmek çok basit ve kullanışlıdır. Böylece bu işlevi kullanabilirsiniz:

  1. uygulamayı aç Samsung Üyeleri Samsung cihazınızda.

  2. sekmeye girin “Yardım”en altta.

  3. “Telefonunuz bugün nasıl çalışıyor?” bölümünün altında “Etkileşimli Kontroller”.

  4. erişeceksin tüm bileşenleri içeren bir menü kimin operasyonunu analiz edebilirsiniz. Teste tabi tutmak için her birine tek tek tıklayın. Doğru çalışması onaylandığında, Etkileşimli Kontroller menüsündeki simgesi mavi tik alacaksınız. Arıza durumunda kırmızı renkte görünecektir.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Böylece harici uygulamalar yüklemeye gerek kalmadan Samsung cep telefonunuzda her şeyin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Hiç şüphesiz, Etkileşimli Kontroller bir akıllı telefondaki temel işlevlerden biridir, olması gerekenlerden biridir. her şeyin yolunda gittiğini kontrol etmek için sık sık kullanın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung Interactive Checks: Akıllı telefonunuzun düzgün çalışıp çalışmadığını öğrenin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…