La Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G aparece en Amazon dejando al descubierto sus características, diseño y hasta su precio

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G, Amazon’da özelliklerini, tasarımını ve hatta fiyatını ortaya koyuyor

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G, Amazon'da özelliklerini, tasarımını ve hatta fiyatını ortaya koyuyor

En yüksek Samsung tablet yelpazesi, Galaxy Tab S hattı, şu anda üç modelden oluşuyor: Galaxy Tab S7’ye ek olarak, Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab S7+ var. Her şey, gelecek neslin Galaxy S’de olduğu gibi Ultra soyadlı bir üyeyi daha karşılayacağını gösteriyor.

Hem standart model olan Samsung Galaxy Tab S8 hem de Galaxy Tab S8 Ultra adı verilen üstün model hakkında aylar önce söylentiler başladı. Son zamanlarda, ek olarak, WinFuture şunları garanti etti: yeni aile üç üyeden oluşacak ve hepsinin özelliklerini sızdırdı. Şimdi, Galaxy Tab S8 Ultra 5G, bize tasarımını, veri sayfasını ve fiyatını gösteren bir görselle Amazon Fransa’da göründü.

Premium aralığın özellikleri ve fiyatı

Galaxy Tab S8 02

Henüz Samsung tarafından resmi olarak tanıtılmamış olsa da, Galaxy Tab S8 Ultra 5G Amazon Fransa’da şimdiden rezervasyon için mevcut. Sayfada göründüğü gibi, 128 GB’lık modelin fiyatı 1.308.10 euro olacak ve satışa çıkacağı tarih ise 25 Şubat.

Tablet satın alma rehberi (2021): ideal model nasıl seçilir ve tüm cepler ve ihtiyaçlar için 12 öneri

Amazon ayrıca Galaxy S Pen’in yanında önden görünüm ve arkadan görünüm ile cihazın siyah bir görüntüsünü gösterir. Bu sayede arkada çift kameranın varlığını gözlemliyoruz ve ön tarafta bir çentiğe yerleştirilecek başka bir çift kamera. Tasarım, @OnLeaks’in birkaç ay önce sızdırdığı görüntülerle tam olarak eşleşiyor.

Ek olarak, tüm bunlara, özelliklerinin büyük bir bölümünü geliştiren bir teknik sayfa eşlik ediyor: İşletim sistemi olarak Android 12, bir Qualcomm işlemci (söylentiler Snapdragon 8 Gen 1’den bahsediyor) ve bir 14,6 inç ekran 2.960 x 1.848 piksel çözünürlüğe sahip (120 Hz AMOLED panel bekleniyor).

Ağırlığı (en az 728 gram), boyutları (326 x 209 x 5 mm) ve bağlanabilirliği de belirtilmiştir: 5G, WiFi ac, Bluetooth 5 ve USB-C. Her şey, birkaç gün önce bu Ultra modelin sahip olacağından emin olan sızıntıyla örtüşüyor. 11.200 mAh pil12 MP + 12 MP çift ön kamera ve 13 MP + 6 MP arka kamera.

üzerinden | ishan agarwal

– Haberler Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G, Amazon’da özelliklerini, tasarımını ve hatta fiyatını ortaya koyuyor aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply