Samsung Galaxy Tab S7’nizi bu kapaklarla koruyun

Bir tabletiniz varsa asla eksik olmayacak aksesuarlardan biri de onu düzenli kullanımdan (hem çarpmalardan hem de olası düşmelerden) koruyan bir kılıftır. Eğer sahip olduğunuz bir Samsung Galaxy Tab S7size kaliteli ve mükemmel uyumluluğu nedeniyle değer vermeniz gereken satın alma seçeneklerini gösteriyoruz.

Gerçek şu ki, bu belirli bir modeldir ve özellikle içerdiği ekranın 11 inç. Bu nedenle, on ekranlı tabletler için mevcut olan tüm evrensel kapaklar kullanışlı değildir. Bu nedenle, şu anda Koreli şirket tarafından piyasaya sunulan en güncel ürün yelpazesi olan Samsung Galaxy Tab S7 için tasarlanmış bir tane almak harika bir fikir.

Samsung Galaxy Tab S7’niz için nasıl iyi seçilir

Bunu başarmak için öncelikle seçilen kapağın doğru olduğundan emin olmalısınız. uyumlu Samsung Galaxy Tab S7 ile. Bu çok netleştikten sonra, hoş olmayan sorunlardan kaçınmak için önemli olan bazı bölümleri gözden geçirme adımı gelir. Söylediklerimize bir örnek, malzeme üretim, çarpıcı görünümü koruma ile birleştirir. Silikon gibi seçenekler, direnci katlanarak artırmak için idealdir, ancak bu tür aksesuarlar her zaman çekici olduğu için deri vurgulanmamalıdır.

Arka plana sahip Samsung Galaxy Tab S7+ tablet

Samsung Galaxy Tab S7 için farklı kılıf türleri mevcuttur. Her ikisini de sundukları için kitap türü olanları seçmek olağandır. koruma hem kasada hem de ekranda (ve bunlarla ilişkili farklı ek kullanımları vardır). Ancak, Samsung Galaxy Tab S7’nin metalini cep telefonu olarak kaplayanlar gibi daha fazla olasılık var. Bunlar, ekrana erişirken hiçbir şeyi kaldırmak zorunda kalmak istemeyenler için idealdir. Ayrıca klavyesi olan, cihazın işlevselliğini artıran ve onu bir dizüstü bilgisayar gibi kullananları da unutmamak gerekiyor.

Daha sonra, kağıtlardan kredi kartlarına kadar her şeyi saklamanıza izin veren öğelerin dahil edilmesi ve tabii ki Samsung Galaxy Tab S7 için kapağın ağırlığı gibi değerli olabilecek şeyler var, çünkü aşırı olmamalıdır. Durum böyle değilse, kullanıcı deneyimi olması gerektiği kadar iyi değildir.

Almayı düşünmeniz gerektiğini düşündüğümüz modeller

aşağıda bırakıyoruz hazır kaliteli ve uyumluluk açısından size hiçbir sorun yaşatmayacak satın alma seçenekleriyle. Ayrıca estetik olarak oldukça dikkat çekicidirler ve bulmak mümkündür. ihtiyacın olan tür. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Samsung EF-BT870PBEGEU

Bu resmi bir model ve bu nedenle Koreli şirketin tabletine bir eldiven gibi uyuyor. Siyah gibi farklı renkleri bulunan, dayanıklı ve plastikten üretilmiş libor tipi bir modeldir. Manyetik kapatma içerir.

Samsung Kılıf EF-BT870PBEGEU

Urban Armor Gear Metropolis Kasası

Bu kasanın direnci mükemmel ve Samsung Galaxy Tab S7 serisinin tüm modelleri ile kullanmak mümkün. S-Pen kalemini saklamak için bir alan içerir, bu nedenle kullanışlılığı oldukça fazladır. Tabletin çeşitli pozisyonlarda yerleştirilmesine olanak sağlayan sabitleme elemanları içerir.

Urban Armor Gear Metropolis Kasası

Ringke Füzyon

Tablet paneline hızlı ve etkin erişim sağlayan, ekranı her zaman boş bırakan modellerden biridir. Kasa boyunca koruması mükemmel ve ekran kalemi için ek bir modülden yoksun değil. Siyah trim ile şeffaftır.

Ringke Füzyon Kılıfı

Profesyonel Kasa

Üretim malzemesi ABS plastik olup her türlü darbeye karşı yüksek dayanıklılık sağlar. Mükemmel kullanım ve destek sağlayan ve manyetik bir kapamaya sahip olmayan kitap tipi bir model.

Vaka Vaka ProCase

Hama kapağı

Estetik olarak bu, Samsung Galaxy Tab S7 için bir aksesuar, kitap türü olanlar arasında oldukça sade ama bu tür bir üründe aradığınız her şeyi sunuyor. Farklı renkleri mevcuttur ve merak edilen kasa kısmının şeffaf olması.

Hama Kapak

Ztotop Kılıf

Bu modelin en çarpıcı yanı, üretim malzemesi olarak deriye sahip olması, onu oldukça çekici ve kaliteli kılıyor. S-Pen için yer sıkıntısı yoktur ve kapanması tabletin otomatik olarak uyanmasını sağlar.

Ztotop Kılıf

son durum

Bu kasayı öne çıkaran, kapağının sunduğu farklı yüzeyler ve bir satın alma seçeneğidir (buna ek olarak, seçilen diğer modellere kıyasla fiyatı oldukça dikkat çekicidir). Üretim malzemesi yüksek kaliteli plastiktir.

Kılıf Fintie Kılıf

Gerutek kapağı

Kasa içerisinde en büyük korumayı sunan satın alma imkanlarından biridir ancak ekran için kılıf içermemektedir. İç kısmı üç katmandan oluştuğu için askeri sertifika içerir. Ağırlığı aşmadan bir arka tutamak ve tüm bunları içermesi ilginçtir.

Gerutek kapağı

INFILAND kapak

Farklı bitişe sahip modelleri seviyorsanız, Samsung Galaxy S7’niz için bunu kaçırmamalısınız, çünkü kasayı koruyan kısım, kapağın sahip olduğu pembe altın rengi ile şeffaftır. Direnci oldukça iyidir.

INFILAND kapak

kw cep telefonu kılıfı

Ekranın her zaman iyi korunmasını sağlayan iç koruma bu modelde dikkat çeken şeylerden biri. Ayrıca tasarımı çekicidir ve tableti birçok konuma yerleştirmenize olanak tanır. Fiyatı dikkate alınması gereken bir fiyattır.

kw cep telefonu kılıfı

Topes de Gama’da ilk olarak Samsung Galaxy Tab S7’nizi bu kapaklarla koruyun girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…