Samsung Galaxy Tab S6 Lite ve diğer tabletler satışta

Evinizde eksik olmaması gereken en iyi cihazlardan biri tablettir. Birkaç örnek vermek gerekirse film ve dizi izlemenize, internette gezinmenize, sosyal ağları kullanmanıza ve video oyunlarının keyfini çıkarmanıza olanak sağlayacak bir cihaz. Ve şimdi birkaç tane var indirim tabletlerifırsatı kaçırmamak en iyisidir.

Daha sonra göreceğiniz gibi, bir tableti indirimli fiyattan satın alabilmeniz ve beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilmeniz için çok ilginç beş tekliften oluşan bir seçim hazırladık. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulabilmeniz için farklı özelliklere sahip modeller. Dikkate alınması gereken farklı tekliflere bakalım.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Masada Samsung tablet

Asyalı üreticinin tablet kataloğunda bulunan değerli taşlardan biriyle başlıyoruz. Samsung Galaxy Tab S6 Lite, dizüstü bilgisayarınızı unutturacak özelliklere sahip oldukça eksiksiz bir model. Yeni başlayanlar için 10,4 inçlik bir ekrana sahip ve Full HD çözünürlüğe ulaşarak film izlemek için mükemmel. Dahası, en iyi akustik manzaranın keyfini çıkarmak için stereo hoparlörlerini hesaba katarsanız.

Kaputun altında bir konfigürasyon buluyoruz Exynos 9611 işlemci, 4 GB RAM, 128 GB depolama ve işletim sistemi olarak Android 10. 42 Euro’luk indiriminizi ekleyin ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bir pazarlığa sahip olun.

Lenovo Akıllı Sekme M10

Lenovo Smart TabM10 tableti kullanma

Film izlemek için bir tablet arıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken bir başka mükemmel seçenek de Lenovo Smart Tab M10’dur. Hoparlör işlevi gören şarj tabanıyla öne çıkan bir model. En iyisi mi? Bu, Alexa sesli asistanını içeride gizler, böylece herhangi bir uyumlu cihazı kontrol etmek için farklı sesli komutlar yapabilirsiniz.

TECLAST P20HD

TECLAST P20HD

TECLAST P20HD’yi önererek bu derlemeye tabletlerdeki en iyi fırsatlarla devam ediyoruz. Üretici, konu ucuz bir tablet satın almak olduğunda bir ölçüt haline geldi ve bu model bunun mükemmel bir örneği. Mükemmel performansın keyfini çıkarmak için sekiz çekirdekli işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip bir model.

Bunu alabilmeniz için buna %49 indirim eklemeliyiz. TECLAST tablet çok düşük bir fiyata ve harika bir fiyata güçlü bir tablet satın almak için en iyi fırsatlardan birine sahipsiniz.

CHUWI UBook

CHUWI UBook tabletini tavsiye etmek için, yenilmesi çok zor bir kalite-fiyat oranına sahip çözümler sunarak sektörde kendine yer edinmiş bir üretici olan CHUWI’ye dönüyoruz. Bu özel model, bu gadget ile en rahat şekilde çalışabilmeniz için bir ekran kalemi ile birlikte gelir. Ve Windows 10 ile çalıştığını ve içerdiği klavyeyi düşünürsek, istediğiniz yerde çalışmak için mükemmel bir seçenek.

HUAWEI MatePad T10’lar

Yandan HUAWEI MatePad T10s tableti

Son olarak, HUAWEI MatePad T10’larımız var. Tam HD çözünürlüğe sahip 10,1 inçlik tabletin yanı sıra stereo hoparlörler sayesinde sesin hiç şüphesiz keyfini çıkarabilirsiniz. Yeterli gücün tadını çıkarmak için 3 GB RAM ile birlikte bir Kirin 710 işlemci ekleyin. Hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Samsung Galaxy Tab S6 Lite girişi ve diğer ucuz tabletler, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…