Samsung Galaxy S22: sunumundan birkaç hafta önce tüm serinin fiyatlarını filtreledi

Artık Galaxy S21 serisinin en son üyesi olan Samsung Galaxy S21 FE gün ışığına çıktığına göre, Samsung’un tüm çabaları artık Galaxy S21’in lansmanını hazırlamaya odaklanmış durumda. yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S22.

Son birkaç haftadır Galaxy S22’nin tasarımı ve özellikleri hakkında çeşitli bilgiler alıyoruz ve şimdi, resmi sunumuna sadece birkaç hafta kala, sızdırıldı. Koreli firmanın yeni amiral gemisi akıllı telefon serisinin tüm üyelerinin fiyatları.

Samsung Galaxy S22 fiyatları

Galaxy S22 ailesinin üç modelinin iddia edilen fiyatları ortaya çıktı

Samsung Galaxy S22’nin fiyatları ortaya çıktı

Uzman medya SamMobile’ın adamlarının bize söylediği gibi, tanınmış sızıntıcı KFC Simp (@chunvn8888 Twitter’da) az önce bir tweet yayınladı yeni Galaxy S22 serisinin terminallerinin iddia edilen fiyatları.

Sizi bu satırların altına bıraktığımız bahsi geçen tweet’te popüler sızıntı, Samsung Galaxy S22’nin 899 dolar fiyat etiketine sahip olacağını doğruluyor, değiştirmek için yaklaşık 790 EuroSamsung Galaxy S22+ 1.099 dolara mal olacak, değiştirmek için yaklaşık 970 Euro ve üçünün en gelişmiş modeli olan Samsung Galaxy S22 Ultra, 1.299 dolara mal olacak, değiştirmek için yaklaşık 1140 Euro.

Böylece bu sızıntıya göre Galaxy S22 serisinin tüm modelleri ortaya çıktı. Bir önceki nesle göre fiyatlarını 100 dolar artıracaklar.

Aynı tweet’te KFC Simp, Kore devi Galaxy Tab S8’in yeni tablet serisinin fiyatlarını da ortaya koyuyor. Böylece, temel model 850 doların altında fiyatlandırılacak, değiştirmek için yaklaşık 750 EuroGalaxy Tab S8+ 900 ile 1.000 $ arasında bir fiyata mal olacak, 800 ila 900 Euro arasında değiştirmek için ve son olarak, Galaxy Tab S8 Ultra 1.100 dolara mal olacak, değiştirmek için yaklaşık 970 Euro.

Samsung Galaxy S22’nin tanıtım tarihi ile ilgili olarak, Digital Daily medyasından yakın zamanda yapılan bir başka sızıntı, Koreli markanın yeni franchise terminallerinin şu anda sunulmasını sağlıyor. Galaxy Unpacked, 8 Şubat’ta Düzenlenecekbu yüzden Samsung’un yeni yıldız akıllı telefonlarının tüm detaylarını öğrenmek için sadece birkaç hafta beklememiz gerekecek.

Samsung Galaksi

Samsung telefonlarOrta sınıf telefonlarSamsung Galaxy NoteAndroid 11, Samsung’da

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi

Giriş Samsung Galaxy S22: Tüm serinin fiyatları, sunumunun ilk kez Andro4all’da yayınlanmasından birkaç hafta önce sızdırıldı.