Samsung Galaxy S21 su altında ne kadar süre çalışabilir?

Samsung Galaxy S21, Güney Koreli firmanın bu yıl tanıttığı yeni terminal. Selefi Galaxy S20 ile karşılaştırıldığında bir devrim olmasa da2021’de yeni bir akıllı telefon almak isteyenler için hala harika bir terminal.

Samsung, Galaxy S7’yi piyasaya sunduğundan beri, Galaxy S serisindeki tüm telefonlar IP68 sınıfına sahiptir (toza ve suya dayanıklılık). Gerçekten gerekli olmasa da, bizi birden fazla durumda kurtarabilecek bir işlev.

Samsung Galaxy S21, çok güzel olmasının yanı sıra suya iyi direniyor gibi görünüyor.

Ve şimdi Photo Owl Time Lapse adlı bir youtuber, bu güzel ve yenilikçi terminalin suya dayanıklılığını test etmek istedi. Samsung Galaxy S21 dayanacak mı? Bakalım.

Samsung Galaxy S21 zorlu bir su testinden geçiyor

Samsung Galaxy S21 suda bir hafta dayanacak mı? Şu anda biz bu haberi yazarken bahsi geçen youtuber bu durumu kaydediyor.

Bir haftadan fazla bir süre boyunca, suya batırılmış S21’in davranışını kaydedecek ve evrimini sayarak, gerçekten, tüm sürece direnmek.

Ama telefonu nasıl şarj ediyor? Gizmochina’dan bize anlattıkları gibi, su deposunun duvarlarında bulunan kablosuz şarj cihazı aracılığıyla.

Videonun açıklamasında içerik oluşturucu şunu belirtiyor: cihazı sadece iki kez sudan çıkardınız çünkü mobil kronometre 99 saat, 59 dakika ve 59 saniyeyi geçmez. Aynı şekilde, cihazın yaklaşık 118 saat suya daldırıldıktan sonra kendisine bir nem bildirimi gösterdiğini de kabul ediyor.

Bu noktada ekran yanıt vermiyordu ve 241 saat sonra, hoparlörler de çalışmadı.

Daha fazla bilgi: Bir cep telefonunun IP68 olması ne anlama gelir ve böyle olması için hangi testlerden geçmesi gerekir?

Açıkçası, terminalin IP68 sınıflandırması, 30 dakika boyunca 1,5 metreye kadar suya dayanabileceğini gösteriyor, bu nedenle mobil Suda en az bu kadar gün operasyonda kalmak oldukça büyük bir başarıdır..

Yani bir Samsung Galaxy S21 satın almayı düşünüyorsanız Andro4all’da yayınladığımız analizlere bir göz atın. Bize göre, Samsung Galaxy S21 Ultra en iyi seçenek Her şeyden önce en iyi fotoğraf bölümü sayesinde fiyatı biraz daha fazla olmasına rağmen.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Samsung Galaxy S21 su altında ne kadar süre çalışabilir? ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…