Samsung Galaxy S21 FE'nin zaten bir çıkış tarihi var [Informe]

Samsung Galaxy S21 FE’nin zaten bir çıkış tarihi var [Informe]

2021’in ilk çeyreğinden bu yana pek çok söylenti dolaşıyor. Samsung Galaxy S21FE, Elbette, yıl boyunca sızdırılan bazı görüntüleri zaten görmüşsünüzdür, ancak bugün telefonun resmi tasarımını ve resmi lansman tarihini %100 onaylayabiliyoruz.

bu Samsung Galaxy S21 FE, Ekim ayının sonunda piyasaya sürülecek

Siteden yeni bir rapora göre FrontPageTech, sonraki Samsung Galaxy S21 FE 29 Ekim’de resmi olarak piyasaya sürülecek, ancak 20 Ekim’den itibaren ön satışta olacak; Bunun piyasaya çıkış tarihi olduğunu ancak resmi sunumun olmadığını netleştirmekte fayda var, son söylentiler telefonun bu ayın 8’inde duyurulacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy S21 FE

Az önce gördüğünüz resim telefon kılavuzunda görünecek, bu sayede telefonun tasarımını onaylayabiliriz. Samsung Galaxy S21 FE. Arkada bir fotoğraf modülümüz olacak. üçlü kamera, LED Flaş dışarıda olacak, ön kısımda ise üst orta kısımda ekranda bir delik bulunan tam ekran tasarımımız var. özçekim kamerası. Telefon koyu gri renkte görünüyor ancak beyaz, mor, zeytin yeşili ve siyah renk çeşitleri bekleniyor.

bu Samsung Galaxy S21 FE veritabanında göründü geekbench Birkaç gün önce, teknik sayfada işlemci açısından iki versiyon olacağı doğrulandı, global versiyonda firmanın bir çipi olacak, Exynos 2100, Amerika Birleşik Devletleri ve Güney Kore söz konusu olduğunda, cep telefonu, Aslanağzı 888 itibaren Qualcomm.

Bu yeni haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumunuzu yazın.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…