Samsung, Galaxy S21 FE'nin tüm izlerini silmeye başladı: ne öyle ne de bekleniyor

Samsung, Galaxy S21 FE’nin tüm izlerini silmeye başladı: ne öyle ne de bekleniyor

Samsung Galaxy S20 FE şüphesiz geçen yılın en popüler telefonlarından biriydi. Güney Koreli firma, özellikle muhteşem bir tasarım eklediğinizde, şüphesiz kazanan bir ata bahse giren bir kombinasyon olan, çok uygun bir fiyata yüksek uçla sınırlanan özelliklere sahip bir model ürettiği için.

Bu yüzden birçok kullanıcı bu terminalin yeni versiyonunu bekliyor ve her şeyin ona Galaxy S21 FE denilmesine işaret ediyor. Sivri diyoruz çünkü her şey sonunda Samsung’un geri adım attığını gösteriyor.. Bu telefonla ilgili söylentiler giderek güçleniyordu ama görünen o ki Samsung havluyu attı ve sonunda “Fan Edition” modelinden mahrum kalacağız, bu da korkunç bir haber.

Samsung, Samsung Galaxy S21 FE’yi unutmuş olabilir

Samsung Galaxy S20 FE, 2020’nin favori telefonlarımızdan biri

SAMMobile’da okuyabileceğimiz gibi, Samsung Galaxy S21 FE sonunda ışığı göremeyecekti. Söylentilere göre, her şey bu yılın ağustos ayı olacağı gerçeğine işaret ediyordu ki bu, hiç olmamış bir şeydi. Daha sonra Samsung’un seçtiği ayın Eylül olacağı ve aksi nasıl olabilirdi diyen söylentiler de başarısız oldu.

Ve bize ulaşan haberler cesaret kırıcı. S21 FE’de sızıntı olmadığı doğrulandı. Ayrıca render veya kılavuzlarımız da yok. Daha bol, Samsung, terminaliyle ilgili tüm içeriği silmeye başladı. Hong Kong, Singapur veya Güney Afrika’dan artık içeriği olmayan sayfalar-

Önceki model başarılıyken Galaxy S21 FE’nin piyasaya sürülmemesinin nedeni nedir? Açıkça çip krizi. Mesele şu ki, hem Galaxy S21 Fe hem de Galaxy Z Flip 3, Snapdragon 888’den başkası olmayan aynı işlemciyi monte edecekti. Samsung’un katlanır telefonu beklenenden daha iyi sattığı için Güney Koreli firma ağır bahis yapmaya karar vermiş olurdu. ikincisinde ve her iki terminal için de çok fazla işlemci bulunmadığından S21 FE’yi bir kenara bırakın.

Dolayısıyla, herhangi biriniz gelecekteki S21 FE’yi satın almak için para biriktirenlerden biriyseniz, kötü haber. Samsung’un pahalı bir katlanır telefon ile neredeyse mükemmel değere sahip bir telefon arasında karar vermekten başka seçeneği yoktu ve görünüşe göre, kararı başından beri çok net olarak aldılar.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung girişi, Galaxy S21 FE’nin tüm izlerini silmeye başlıyor: Andro4all’da ilk olarak yayınlanması beklenmiyor ve beklenmiyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…