Samsung, Galaxy S20 FE'nin daha ucuz sürümünü daha güçlü bir işlemciyle geliştiriyor

Samsung, Galaxy S20 FE’nin daha ucuz sürümünü daha güçlü bir işlemciyle geliştiriyor

Samsung, 2020’nin ortalarında piyasaya çıktı franchise terminalinizin daha kapsamlı ve ekonomik bir versiyonubiri 4G diğeri 5G olmak üzere iki versiyonla gelen Samsung Galaxy S20 FE ve şimdi de Koreli dev, en ucuz modelinin yeni bir versiyonunu yayınladı, ancak daha güçlü bir işlemci ile.

Snapdragon 865 ile yeni bir Samsung Galaxy S20 FE 4G pençesini gösteriyor

Samsung Galaxy S20 FE, sürümü 5G ile monte eden aynı işlemciyle güncellendi

WinFuture’daki meslektaşlarımız sayesinde, Samsung’un İsveç’teki resmi web sitesinin ortaya çıktığını öğrenebildik. daha ucuz Galaxy S20 FE’nin yeni bir versiyonu yeni bir işlemci, Qualcomm Snapdragon 865 ile.

Daha fazla bilgi: Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy S21 haberleriyle güncellendi

Koreli markanın piyasaya sürdüğü bu yeni akıllı telefon hakkında vurgulanması gereken ilk şey, 5G’li sürümle aynı işlemciyi alırbu bağlantıya sahip olmayacaksınız ve hala sadece 4G olacak.

Şimdiye kadar, Samsung Galaxy S20 FE 4G işlemciye sahipti Exynos 990 ve bu sürüm kaybolacak ve yenisi ile değiştirilecektir. model numarası SM-G780G.

Spesifikasyonların geri kalanına gelince, bu yeni terminal, bir önceki model ile aynı özellikleri bir model olarak koruyacaktır. Full HD+ çözünürlüğe sahip 6,5 inç AMOLED ekran6 GB RAM, 128 GB dahili depolama ve bir 4.500 mAh pil.

Fotoğraf bölümünde ise sırtında üçlü modül bulundurmaya devam edecek. 12 megapiksel ana sensör f/1.8 odak açıklığına sahip, bir sensör 12 megapiksel ultra geniş açı f/2.2 odak açıklığı ve bir sensör ile 8 megapiksel telefoto lens f/2.0 odak açıklığına sahip, tümüne bir optik görüntü sabitleyici ve bir ön kamera eşlik ediyor. f / 2.2 odak açıklığına sahip 32 megapiksel.

Daha fazla bilgi: OneUI’da Samsung’unuzda denemeniz gereken 6 gizli özellik

Bunun olup olmadığını hala bilmiyoruz Snapdragon 865 ile Samsung Galaxy S20 FE 4G İspanya’ya geleceközellikle onun halefi olduğunu hesaba katarsak, Galaxy S21 FE yaz aylarında sunulacakancak Andro4all’dan haber odamıza gelen tüm haberleri size bildireceğiz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung, Galaxy S20 FE’nin daha ucuz sürümünü daha güçlü bir işlemciyle geliştiriyor girişi, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…