Samsung Galaxy Note 20, One UI 4’ün beta sürümüyle Android 12’yi almaya başladı, hala sınırlı

Samsung, 2021 ve 2020 kataloğunun büyük bir bölümünü, en azından beta dönemi sona erdikten sonra mutlaka güncelleyecektir: Android 12 ile One UI 4, yolculuğuna Samsung Galaxy S21 ile başladı ve ardından en yeni katlanabilirlere geçti. Şimdi, marka testleri uzatıyor Samsung Galaxy Note 20’ye ek olarak, bazı Samsung Galaxy S20’ler de Samsung Üyeleri uygulamasında One UI 4 bildirimi aldı.

Google’ın Android 12 ile verdiği başlangıç ​​sinyaliyle birlikte çoğu üretici, güncelleme planlarını telefon portföyleri için konumlandırıyordu. OPPO, Vivo, Asus veya Samsung, Güney Koreliler, özel katmanlarının yenilenmesiyle birlikte yeni işletim sistemini test ediyor. Bu beta birkaç Avrupa, Asya ve Amerika ülkesiyle sınırlıdır, ancak yavaş yavaş daha fazla cihaza genişletilmektedir.

Samsung Galaxy Note 20, One UI 4 beta’ya katıldı

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Samsung’daki güncelleme işlemleri genellikle aşamalıdır en son teknolojiye sahip cep telefonlarından başlayarak ve piyasada daha az zaman harcayarak. Her yıl olduğu gibi, Android’in yeni sürümüyle beta, bir sonraki yılın başındaki güncellemeyi onaylamak için belirli bir kullanıcı grubu arasında dolaşıyor. Bu anlamda One UI 4, stabilite sorunlarına yol açmayacak kadar parlatılmıştır.

Samsung, videoda One UI 4'ün en iyilerini gösteriyor: Android 12 ile yeni katman böyle görünüyor

XDA Developers’ta keşfedildiği üzere Samsung, UK Note 20 ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra için beta erişimi yayınladı. Bu, güncellemenin bazılarına az ya da çok hızlı bir şekilde ulaşması için kapıyı açar. Samsung’un geri kalanından çok daha kişiselleştirilmiş bir katmana sahip telefonlar. S Pen için dahil edilen iyileştirmeler genellikle Samsung’un daha fazla çalışmasını gerektirir.

{«videoId»:»x854j1z»,»autoplay»:true,»title»:»One UI 4 Resmi Tanıtım Filmi»}

Betaya açılan kapı, Note 20 sahipleri için Samsung Üyeleri uygulamasında görünmeye başlıyor, ancak söz konusu beta, ilk ülkelerde kaldığı için hala bölgeleri genişletmiyor: Çin, Hindistan, Almanya, Polonya, Güney Kore, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri. Bu nedenle, başka bir ülkeden Samsung Galaxy Note 20’ye (ve betaya katılan diğer cep telefonlarına) sahip olan herkes, şirketin hem Android 12 hem de One UI 4’ü test etmek için kararlı güncellemeyi yayınlamasını beklemek zorunda kalacak.

OneUI 4

Zaman zaman Samsung Üyeleri uygulamasını kontrol etmek iyi bir fikirdir, betaya katılma daveti burada görünür. Markanın en yeni cep telefonlarından birine sahipseniz, bakmanızı öneririz.

üzerinden | XDA Geliştiricileri

– Haberler Samsung Galaxy Note 20, One UI 4’ün beta sürümüyle Android 12’yi almaya başladı, hala sınırlı aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…