Samsung Galaxy A52 ve A52 5G: sızdırılmış görüntüler, fiyatlar ve özellikler

Güney Koreli firmanın orta menzilindeki bir sonraki referans terminali olan Samsung Galaxy A72’nin tüm özelliklerini ve ayrıntılarını görebildiğimizden bu yana sadece birkaç saat geçti. Ve şimdi, zaten aramızda resimler, fiyatlar ve özellikler 2021 yılı için yenilenen Samsung mobil kataloğunda A72’ye eşlik edecek modellerden ikisi.

hakkında konuşuyoruz Samsung Galaxy A52 ve Galaxy A52 5Gverileri Alman portalı WinFuture tarafından önceden açıklanan yeni A52 serisinin iki üyesi.

Samsung Galaxy A52 serisi, Galaxy A52 ve Galaxy A52 5G’den oluşuyor.

Samsung Galaxy A52 ve A52 5G: tüm detaylar

Kaynağa göre Galaxy A serisinin iki yeni terminali, birebir aynı diğer bazı küçük detaylar hariç.

Her iki terminalde bir 6.5 inç Full HD çözünürlüklü ekran ve SuperAMOLED teknolojisi. İlk kez bir yüksek yenileme hızına sahip panelancak şimdilik bunu doğrulamak mümkün olmadı.

Ayrıca biliyoruz ki her ikisi de ekran içi parmak izi okuyucuve üst orta kısımda yer alan deliğin bir için kamera özçekim 32 megapiksel.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu serinin her iki çeşidi arasındaki temel fark, kullanılan işlemci. Galaxy A52, Snapdragon 720G, 5G modem eksik. A52 5G, kendi adına, Aslanağzı 750G5G teknolojisi ile uyumlu bir modeme sahip olan .

Her durumda, iki model ile satışa sunulacak 6 veya 8 GB RAM ve 256 GB genişletilebilir dahili depolama. Ayrıca pilleri her iki durumda da 4.500 mAh olacak. USB Type C ile 25W’a kadar hızlı şarj.

Android 11, iki telefona hayat verecek işletim sistemi olacak, tabii ki kişiselleştirilmiş Sürüm 3’te bir kullanıcı arayüzü. Ve bir yenilik olarak tanıtılacak IP67 sertifikası suya ve toza karşı dayanıklılık sağlar.

Ana fotoğraf sistemi, bir 64 megapiksel çözünürlüklü kameraeşlik eden bir 8 megapiksel ultra geniş açılı lensli sensörve iki ek 5 ve 2 megapiksel sensör, makro ve derin sırasıyla.

Yeni Galaxy A52 ve A52 5G çok yakında gelecek. Şu anda varış için planlanmış bir tarih olmamasına rağmen, onun olduğu doğrulandı. fiyatlar sırasıyla 349 ve 429 Euro’dan başlayacakancak bu rakamlar pazara bağlı olarak değişebilir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Samsung Galaxy A52 ve A52 5G: sızdırılmış görüntüler, fiyatlar ve özellikler ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…