Samsung, daha dekoratif bir tasarım, yapay zeka ve mobil bağlantı ile gelecek yeni Smart Dial yıkayıcılarını ve kurutucularını sunuyor

Samsung, bu hafta yeni ürün yelpazesini duyurdukları 2021 Mutfak ve Banyo Endüstrisi Fuarı’nda (KBIS) yer aldı. ev tipi yıkayıcılar ve kurutucular bu sezon yenileriyle geldiklerini akıllı yetenekler.

bu aralık akıllı arama Daha dekoratif olacak şekilde tasarlanmış yenilenmiş bir dış tasarım sunan önden yüklemeli (üstten yüklemeli modeller de olacaktır), bir dizi yapay zeka algoritmaları çamaşırları daha verimli bir şekilde yapmak için.

Smart Dial çamaşır makinelerinin AI sistemi, tercihlerimizi ve yıkama döngülerimizi öğrenerek bunlara öncelik verme ve daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunma yeteneğine sahiptir. Örneğin, çamaşır makinesi şunları yapabilir: kiri tespit etmek yıkama döngüsü sırasında giysiler üzerinde kalan, zamanı ayarlar ve optimum temizlik elde edilene kadar gerekli deterjan ve/veya yumuşatıcıyı dağıtır.

Samsung Çamaşırhane Lau8800

Bu akıllı dağıtıcı, kurutucularda bulunan bir dizi nem sensörü ile tamamlanmaktadır. 30 dakikada bir yükün kurumasını optimize edin.

Bu tür üst düzey cihazlarda her zaman olduğu gibi, yıkayıcı ve kurutucuyu yan yana yerleştirebileceğimiz gibi, sütun biçimibu durumda her ikisinin de kontrolü doğrudan çamaşır makinesinden yapılabilir, ayrıca akıllı telefondan bize yardımcı olur.

Samsung Laundry Lau8600 Yan Yana 2

Samsung’un yeni serisi cep telefonuna bildirbir marka televizyon veya Family Hub buzdolabı bir yıkama döngüsünün sonu, işlemin durumu ve hatta yıkamak istediğimiz çamaşır türüne bağlı olarak nasıl daha iyi bir yıkama yapılacağına dair öneriler alıyoruz.

Teknolojide uzmanız, ancak çamaşır makinesi almanın zamanı geldi ve acı çekiyoruz.

Fiyat ve müsaitlik

Yıkayıcı ve kurutucuların yeni serisi Akıllı Kadran Önden Yükleme Fiyatlar ve bulunabilirlik henüz belirtilmemiş olsa da, fırçalanmış siyah ve fildişi kaplamalarda satışa sunulacaklar.

Daha fazla bilgi | Samsung

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Samsung, daha dekoratif bir tasarım, yapay zeka ve mobil bağlantı ile gelecek yeni Smart Dial yıkayıcılarını ve kurutucularını sunuyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…