Samsung cep telefonunuzda aynı anda iki uygulamadan ses nasıl çalınır

Cep telefonunu kullanırken yaygın bir sorun, aynı anda iki uygulamadan ses çalınamamasıdır. Bir Facebook videosundan müzik dinliyor ve ses çalıyorsanız, en normal şey müziğin durmasıdır.

Bu, Samsung Galaxy cep telefonlarında da oluyor, ancak bu engeli ortadan kaldıran bilinmeyen bir işlev var. Adım adım açıklıyoruz Samsung cep telefonunuzda aynı anda iki uygulamadan ses nasıl çalınır bu araç sayesinde.

Samsung Galaxy’nizin bir özelliği, aynı anda iki uygulamadan ses dinlemenizi sağlar.

Samsung cep telefonunuzda aynı anda iki uygulamadan ses nasıl çalınır

Samsung’un bir sesi yönetmek için harika bir uygulama akıllı telefon. Adı SoundAssistant’tır ve kişiselleştirilmiş bir profil oluşturmaktan her uygulamanın bireysel ses seviyesini kontrol etmeye kadar Samsung Galaxy’nin sesini iyileştirmek için çok çeşitli işlevlere sahiptir.

Bu, uygulamayı barındıran uygulamadır. bu numaranın bilinmeyen işlev kahramanıBu, birindeki ses kesintiye uğramadan aynı anda iki uygulamadan ses çalmanıza olanak tanır. Bu aracı Samsung cep telefonunuzda etkinleştirmek için yalnızca birkaç saniyeye ihtiyacınız var:

  1. Yüklü değilse, SoundAssistant uygulamasını Samsung Galaxy cihazınızdaki Galaxy Store veya Google Play Store’dan indirin.

  2. SoundAssistant’ı açın cep telefonunuzda.

  3. “Multisound” düğmesini etkinleştirin ve yapılandırmak için fonksiyona tıklayın.

  4. Bir uygulama seçin böylece diğer uygulamalarla aynı anda ses çalar. Diğer bir seçenek de kutuyu işaretlemektir. “Bütün uygulamalar” Böylece tüm uygulamalar aynı anda ses çalabilir.

Andro4all’daki galeriye göz atın

İşte bu kadar, Samsung cep telefonunuzda aynı anda iki farklı uygulamadan ses çalabilmek için başka bir şey yapmanıza gerek yok. Bu seçeneği yapılandırdıktan sonra, öneririz SoundAssistant’ın diğer özelliklerini deneyin terminalin sesini beğeninize uyarlamak için.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung cep telefonunuzda aynı anda iki uygulamadan ses nasıl çalınır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…