Samsung cep telefonunun pilini yaktıktan sonra bir uçuşu tahliye ediyorlar

Alaska Airlines 751 sefer sayılı Seattle’a giden yolcular, muhtemelen uzun süre unutamayacakları bir durum yaşadılar. Geçen Pazartesi, Yolculardan birinin Samsung akıllı telefonu alev aldımürettebatı mümkün olan en kısa sürede uçağı tahliye etmeye zorlamak.

bu cihaz neredeyse tanınmaz haldeydi. Ancak, sahibi Seattle Limanı sözcüsüne bunun bir Galaksi A21.

Alaska Airlines Flight 751 bir cep telefonu yangını nedeniyle tahliye edilmek zorunda kaldı.

Cep telefonu tamamen tanınmaz haldeydi

Şans eseri herhangi bir olay olmamasına rağmen, denemenin ardından uçağın hızla tahliye edilmesi gerekiyordu. Ateşi söndür cep telefonunun parlaması ve çok duman uçağın içinde mevcut. Cihaz bir pil muhafaza çantası mürettebat tarafından sağlanan

https://platform.twitter.com/widgets.js

Seattle Havalimanı’ndan sorumlular, uçağın yolcularının otobüsle terminale taşındığını, aralarında yolcuların da bulunduğunu belirtti. bazılarında hafif yaralanmalar yangından kaynaklanır. Ayrıca havalimanının faaliyetinin normal şekilde devam edebileceğini belirtiyorlar.

Bu durum bizi ister istemez Samsung’u Galaxy Note serisinin yedinci neslini piyasadan çekmeye zorlayan sorunu düşünmeye sevk ediyor. Ancak, bu durumda bir tasarım hatasından bahsediyorduk ve şimdi her şey bir şeye işaret ediyor. izole edilmiş kutu, muhtemelen cihazın pilinde bir tür hasar nedeniyle. Aynı şekilde bu tür bir durumun ilk kez yaşanmadığını, hatta bazı durumlarda yeni vaka korkusuyla bazı markaların cep telefonlarını uçuşlarda veto ettiğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Bir Samsung cep telefonunun pilini yaktıktan sonra bir uçuşu tahliye ediyorlar girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…