Samsung cep telefonlarında reklam bildirimlerini görmekten nasıl kaçınılır?

Samsung Galaxy S21 ve özellikle Galaxy S21 Ultra, 2021’de şimdiye kadarki en popüler cep telefonları olarak konumlandılar. Ve birçok olumlu yönüne rağmen, değiller. mükemmel telefonlar, ondan uzak.

Onun biri Ana problemler Bir süredir Samsung cep telefonlarında bulduğumuzla aynı: duyurular. Ve öyle ki -biz- bunu düşünen pek çok kişi var. 800, 900 veya 1.000 Euro’dan fazla maliyeti olan bir cep telefonu reklam göstermemelidir sahiplerine.

En kötüsü de bu Reklamları kapatmanın tam olarak etkili bir yolu yoktur. Samsung Galaxy telefonlarda. Sık sık ortaya çıkmalarını veya sizi rahatsız etmelerini önlemenin yolları olsa da. Bunu yapmanın tüm yollarını gözden geçirelim.

Samsung Galaxy S21 Ultra’nın ön yüzü.

Daha fazla bilgi: Bilmeniz gereken 6 Samsung Galaxy S21 ayarı

Hedeflenen reklamları almayı durdurmak için kişiselleştirme hizmetini devre dışı bırakın

Her Samsung mobil kullanıcısının cep telefonuyla yapması gereken ilk şey, kişiselleştirme hizmetini devre dışı bırak Bu, Samsung’un, cihazlarının sahiplerine hedefli reklamlar göstermek için toplanan verileri kullanmasına olanak tanır.

Bu hizmet genel olarak ilk kurulum işlemi sırasında kullanıcılar tarafından kabul edildi. Bu nedenle, çok geç değilse, Samsung Galaxy’nizi ilk seferde nasıl kuracağınızı öğrenseniz iyi olur.

Ama çok geçse, her zaman yapabilirsin aşağıdaki basit adımları izleyerek kişiselleştirme hizmetini devre dışı bırakın:

  1. Mobil ayarlarınızı açın ve Samsung hesap ayarlarına erişmek için üst kısımdaki kullanıcı adınıza dokunun.

  2. Şimdi, “Gizlilik” bölümüne gidin.

  3. Bir kez orada, “Kişiselleştirme hizmeti” bölümüne erişin.

  4. “Bu telefonu kişiselleştir” anahtarını kapatın.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Sen de yapabilirsin tüm verileri sil o noktaya kadar Hizmetleri kişiselleştirmek için toplanan ve kullanılan bilgiler. Ve isterseniz, Samsung şu seçeneği sunar: tüm cihazları özelleştirmeyi bırak Şu anda aynı Samsung hesabıyla ilişkilendirdiğiniz

Reklam bildirimlerini durdur

Samsung’un cihazlarının kullanıcılarına reklam göstermesinin yollarından biri, bildirimler yoluyla itmek. Kuşkusuz, bu en sinir bozucu reklam türüama neyse ki devre dışı bırakılması en kolay türdür.

En hızlı yol bir reklam bildiriminin gelmesini bekleyinve o zaman bir gerçekleştirin söz konusu bildirime uzun basın. Böylece, mümkün olacak sonsuza kadar kilitle reklamları görüntülemekten sorumlu uygulamanın bildirimleri.

Ancak, aynı zamanda mümkün reklamları tahmin et ve devre dışı bırak gibi uygulamalarla gönderilir. Galaxy Store dijital içerik mağazası. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

  1. Mobil ayarları açın ve “Uygulamalar” a gidin.

  2. Galaxy Store uygulamasını bulun ve üzerine dokunun.

  3. “Bildirimler” bölümünde, “Promosyonlar”a karşılık gelen anahtarı devre dışı bırakın.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Daha fazla bilgi: Samsung cep telefonunuz için şu anda etkinleştirmeniz gereken 5 gizli ayar

Aynı adımlar, bir noktada reklam gösteren tüm uygulamalarla gerçekleştirilebilir, örneğin: Samsung yerel hava durumu uygulaması veya Samsung Health. için işlemi tekrarlamanız yeterlidir. promosyon bildirimlerini engelle.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung telefonlarında reklam bildirimlerini görmekten nasıl kaçınılır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…