Samsung: Bunlar nedir ve tüm Galaxy serileri ne anlama geliyor?

Bir cep telefonu almaya gittiğimizde, fiyat konusunda fikir sahibi olmanın ötesinde, ekipmanın kapsamını bilmiyoruz. Maliyetine göre aşağı yukarı nereye yerleştirilebileceğini hayal ediyoruz. Ancak kesin bilgimiz yok ve alıcıya gitmemiz gerekiyor. Bu temayla ilgili olarak Samsung, onu Galaxy’sine eşlik eden mektuba göre tanımlar.

Samsung Galaxy’ye eşlik eden harflerin her biri, ekipmanın kapsamına tabidir. Bu nedenle, bu konuda hiçbir fikriniz yoksa, size ayrıntılı olarak anlatacağız. Amaç, cep telefonu satın almak ve ne elde ettiğinizi bilerek seçim yapmaktır.

Samsung’da Galaxy serisi

Galaxy markasının ürün yelpazesinde de kendine yer bulan bu cihazların arasına tabletler de girecek. Ama merak etmeyin, kafanız karışmasın diye tanımlayacağız. Ayrıca artık üretilmeyen burada isimlendirilecek cep telefonları olduğunu da ekleyelim. Ancak her serinin en güncel cep telefonunu detaylandıracağız.

seri Evet: anlamı Süper akıllı, Samsung’un resmi portalına göre. S serisi hakkında konuştuğumuzda, piyasaya sürüldüğü yıl ne olursa olsun, üst düzey bir modelden bahsediyoruz. En yenisi S20 veya S21 hattıdır.

GalaxyNot: S20 ve S21 gibi, onlar da son teknoloji cep telefonları ve bugün hala üretiliyorlar. Piyasada en son olarak Note 20 ve Note 20 Ultra bulunuyor ve Note 21’in gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 21 Ultra 5G, anıtsal görüntüde sızıyor

Galaksi A ve J: Bu iki seriyi geliştiriciler 2019’da özellikleri birleştirdiği için bir araya getirdik. Aynı şekilde Samsung’un burada donanıma bağlı olarak orta-yüksek ve orta-düşük aralığa indiği ayrıntılı olarak anlatılıyor. A, Alpha’yı ve J, Joy’u temsil eder.

Samsung Galaxy A21s

J’nin üretimden kaldırıldığı 2019’da duyuruldu ve son ekibi Kasım 2018’de J4 Core oldu. Geçen yıl pazar açılışıyla bu cep telefonu ailesinin yerini A51 ve A71 aldı.

tabletler: Galaxy Tab, üst-orta aralığın cihazları arasında yer alır. 2010 yılında ilk kez ortaya çıktılar ve fiziksel ve sanal mağazaların raflarında tutuluyorlar.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…