Samsung, bir sonraki saati Galaxy Watch için Android kullanacak

Samsung akıllı saatlerin rekabetçi ve değişken pazarında kendi çizgisi ile referans marka olarak kendini konumlandırmayı başarmıştır. Galaksi İzle.

İşletim sisteminizin çok yönlülüğü Tizen Başlangıçta, kaynaklardan en iyi şekilde yararlanan yüksek performanslı cihazlar elde etmesine izin verdi.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

ancak Android O zamandan beri çok iyileştirildi ve şimdi o işletim sistemini yakında bu saatlere geri getirme şansımız var gibi görünüyor.

Android’li bir Samsung Galaxy Watch?

İtibaren SAMMOBİL ünlü sızdıran Buz Evreni Bizi şaşırtmaya geliyor. Samsung’un Android işletim sisteminde çalışacak bir akıllı saatin geliştirilmesi üzerinde çalışacağı haberini yayınladı.

Ayrıntılar az, bu da alanı birçok spekülasyona açıyor, çünkü bu platform Android tabanlı Wear OS olabilir.

galaksi izle aktif2

Aynı zamanda, Samsung ailesinin belirli bir modeli hakkında herhangi bir konuşma yok. Yani bu saat bir Galaxy Watch veya başka bir şey olabilir.

Tizen, 2014’ten bu yana akıllı saatler için temel işletim sistemi olarak benimsendi, ancak ondan önce, GalaxyDişli Android temel platformdu.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ancak gerçek şu ki, yeni nesil Galaxy Watch, bir süredir Android ile mükemmel şekilde entegre edilmiş birçok uygulama çalıştırıyor.

Bu yüzden geriye atlamak mantıklı ve hatta mantıklı bir adım gibi görünüyor. Ama aslında bu konuda resmi bir şey yok.

Üreticinin bize sürpriz yapıp Tizen’e veda edip etmediğini görmek için biraz daha beklemek gerekecek.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…