Şaka değil! El Corte Inglés’de sadece 249€’ya elektrikli scooter

Her gün işe gidip gelmek için elektrikli bir scooter satın almaya karar veren birçok insan var. Çevreye saygılı olmayı seven ve aynı zamanda toplu taşımadaki kalabalıktan veya lanet olası trafik sıkışıklığından bıkmış insanlar. Durumunuz buysa ve çok para harcamadan bir tane satın almak istiyorsanız, bu teklifi kesinlikle seveceksiniz. hakkında bir elektrikli scooter Şu anda ne bulabiliriz? İngiliz Mahkemesi teklif edildi bir skandal fiyata.

Belki de ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan ve çok fazla para ödemenize gerek olmayan bir model aramak için biraz zaman harcadınız, bu durumda, ihtiyacınız olan şey eğitim alabileceğiniz ucuz bir elektrikli scooter ise, çalış ya da her şeyi yap bu tür işleri MiGo XMIv2 aradığınız kişi olabilir.

MiGo elektrikli scooter en iyi fiyata

Resmi fiyatı 300 Euro’nun biraz üzerinde olan bir model, bu nedenle başlangıçtan itibaren oldukça uygun. Ancak az önce de belirttiğimiz gibi şu anda Türkiye’deki teklif döneminde elde edebileceğimiz bir model. İngiliz Mahkemesi. Spesifik olarak, %19 indirim uygulandı, yani 60 avro tasarruf et satın alma işleminizde.

yan migo elektrikli scooter

Bu şekilde, bu MiGo XMIv2 elektrikli scooter için sadece bir fiyat ödemek zorunda kalacağız. 249 €. Ünlü işletmenin sadece bir iş günü teslim süresi ile ücretsiz kargo sunduğu ve 12 taksite kadar rahatça ödemek istediğimizde özel finansman hizmetini de sunduğu bir ürün.

Rahat sürüş ve katlanır şasi

Özellikler veya teknik özellikler söz konusu olduğunda, net ağırlığı 12 kilogram olmasını sağlayan sağlam ve dayanıklı bir şasiye sahip katlanır bir elektrikli scooter. ölçen bir model 105x44x115cm tamamen uzatıldığında ve bir motorla donatıldığında 250W güç.

migo ön elektrikli scooter

Onunla ulaşabileceğimiz maksimum hız, 25km/s ve bazı özellikleri olan bir model 8.5 inç jantlar kamera olmadan. Kişisel ulaşım ve eğlence için tasarlanmış bir elektrikli scooter, binerken ve inerken mümkün olan en iyi dengeyi sunmak için jiroskopik bir stabilizasyon sistemine ve kendi kendini dengeleyen bir sisteme sahiptir.

Güvenlik seviyesinde, arkada disk freni olan bir scooter. İçerdiği pil 6000 mAh kapasiteli 36V Lityumdur ve 20 km’ye kadar tek bir şarj ile. Avantajlardan biri, yalnızca 3 veya 4 saatlik şarjla tekrar %100 özerkliğin keyfini çıkarabilmemizdir.

Bu yetmezmiş gibi, elektrikli bir scooter kendi uygulaması varharika multimedya özelliklerinin keyfini çıkarmamıza ve scooter’ın durumunu cep telefonundan kontrol etmemize olanak tanıyan iOS ve Android için.

Giriş Şaka değil! El Corte Inglés’de sadece 249€’ya elektrikli scooter, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…