Sağlık uygulaması kontrol listesi nasıl kullanılır ve tüm özelliklerin doğru şekilde etkinleştirildiğinden emin olun

Sağlık uygulaması kontrol listesi nasıl kullanılır ve tüm özelliklerin doğru şekilde etkinleştirildiğinden emin olun

Sağlık uygulaması, iPhone ve Apple Watch’ımızın topladığı tüm sağlık verilerinin merkezidir. Orada aerobik kapasitemizi veya halkalarımızın durumunu kontrol edebiliriz ve ayrıca gürültü seviyesi uyarılarını, el yıkama işlevini, düşme algılamayı vb. yapılandırmak için gittiğimiz yerdir. Liste, Apple’ın bir bakışta kurulumu gözden geçirebileceğimiz ve gerekirse tamamlayabileceğimiz bir “kontrol listesi” gibi bir şey içermesi için yeterince uzun.

Sağlık kontrol listesi, sistem durumunun bir özeti

Tıpkı uçaklarda olduğu gibi, pilotlar farklı eylemleri gerçekleştirmek için sonsuz kontrol listelerini takip eder, iPhone’umuzun sağlık kontrol listesi farklı bildirimlerin ve işlevlerin yapılandırmasını gözden geçirmemizi sağlar tamamlamak veya sadece danışmak için. Bu listeye erişme adımları çok basittir:

  1. Uygulamayı açıyoruz Sağlık iPhone’umuzda.
  2. Sağ üstteki fotoğrafımıza dokunuyoruz.
  3. dokunuyoruz sağlık kontrol listesi.

Ancak düzenli olarak, özellikle sağlık uygulamasının tüm işlevlerini yapılandırmadıysak, bu bölüm sekmenin en üstünde görünür Özet daha da kolay erişim için.

Listeye girdikten sonra, ona erişmek için kullandığımız yöntemden bağımsız olarak, iki grupta kataloglanan tüm sağlık işlevlerini göreceğiz: etkin olmayan ve etkin. İlk bize gösterir çalışabilmek için yapılandırmayı ayarlamayı bitirmemize ihtiyaç duyanlar onlardan beklendiği gibi, ikinci grupta ise farklı değerleri değiştirmemize izin verilir.

Resim 2021 02 08 09 13 10

Buradan şunları yapabiliriz: tıbbi verilere bakabilir, acil durum çağrılarının yapılandırmasına ve ayrıca acil durum kişilerine bildirime bakabilir, el yıkama algılamasını etkinleştirebilir, Apple Watch’ta düşme algılamasını etkinleştirebiliriz, düşük nabız uyarısı için değerleri etkinleştirin ve yapılandırınyüksek kalp atış hızının yanı sıra düzensiz ritim bildirimlerini etkinleştirme, EKG uygulamasını etkinleştirme, aerobik kapasite seviyelerini etkinleştirme, Blood Oxygen uygulamasını etkinleştirme, kulaklık bildirimlerini kullandığımız ses seviyesine göre etkinleştirme ve yapılandırma ve gürültü bildirimlerinin eşiğini etkinleştirme ve yapılandırma.

Şüphesiz, Sağlık uygulamasında ayrı bir bölümü hak eden hatırı sayılır bir liste. Apple Watch’a sahip olup olmadığımıza ve hangi modeli kullandığımıza bağlı olarak görünüp görünmediğini görebildiğimiz her bir işlevsellik için, bunun yanı sıra bir açıklaması da sunulmaktadır. yapılandırmanın anahtar verileriuyarıları tetiklemek için ses veya kalp atışı eşiği gibi.

Linksys Velop MX5300, evin her yerinde şık ve konforlu yüksek hızlı internet

Sağlık uygulamasının giderek daha proaktif hale geldiği açıktır. Sağlığımızla ilgili ilgi çekici verilerin panoramik bir görünümünü bize sunmak için topladığı farklı metriklerin uyarıları, bildirimleri ve izlenmesi ile.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Sağlık uygulaması kontrol listesi nasıl kullanılır ve tüm özelliklerin doğru şekilde etkinleştirildiğinden emin olunaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…