Sağlam ve hafif: Bu, Lululook’un titanyum Apple Watch kayışlarıdır

bu Apple Watch kayışları çok kişisel bir eşyadır. Resmi olanlara ek olarak, diğer üreticilerin çok çeşitli kayışları ortaya çıktı. Kapsanması imkansız bir koleksiyon, ancak zaman zaman buna değer bir koleksiyona rastlarsınız.

Geçtiğimiz haftalarda Lululook markasına ait iki titanyum Apple Watch kayışını test ettik. Bizim deneyimimizde, sağlamlığı ve hafifliği ile dikkat çekti, metal bir kayıştan beklenenden daha büyük. Elbette, onları bileğimiz için doğru boyuta yerleştirebilmek için minimum başlangıç ​​becerisi gerekir.

İlk adım: kayışın uzunluğunu ayarlayın

lulu bak 005

Hemen hemen tüm metal kayışlar gibi, bilek kalınlığımıza göre ayarlamamız gereken bağlantılardan oluşur. doğru olması önemli, çünkü Apple Watch’ın birçok sensörü buna bağlı. Örneğin Apple Watch Series 6 nabız oksimetresi için durum budur.

Başımıza gelebilecek en kötü şey, ölçümümüzün iki bağlantı arasında olması ve karar veremememizdir. Bazı kullanıcılar bu ayarı tercih edecektir. daha gevşek veya daha sıkı olmak, zevkinize bağlı olarak. Boyut ne olursa olsun, şu adımları izlemeniz gerekecek:

lulu bak 007

  • Dahil edilen pim ile, SIM’i iPhone’dan çıkarma aracına çok benzer, çıkarmak için bağlantılardan birinin yayını iteceğiz.
  • Aynı zamanda, onu serbest bırakmak için dışarı taşımaya çalışacağız.
  • Diğer ucundaki yay da çıkarılmalıdır.
  • Bıraktığımız bağlantılar arasındaki yayı değiştirmek için pimi tekrar kullanmalıyız.
  • Elimizde tutacağımız zinciri kısaltırken en az bir bakla ve bir yay kalır.

lulu bak 003

Bu “işlem” yapıldıktan sonra kayışı hazır hale getireceğiz. Apple Watch’ımızla almak için. Biraz beceri gerektirir, bu yüzden onu bizim için ayarlaması için her zaman bir saatçiye götürebiliriz.

Günlük olarak titanyum kayış takmak

lulu bak 006

Uzun süredir sadece Sport veya Loop kayışları, hatta geleneksel saatlerde deri kayışları deneyenler için metal bir kayış kullanmak hoş bir değişiklik. Apple Watch’a günlük olarak daha fazla güç ve ağırlık verir. Evet kesinlikle, metal bir kayıştan beklenenden daha az. İlk başta fark edeceğiz ama saatler geçtikçe insan unutuyor.

Kapatma ve ayar sistemi, tokanın yanlarında iki düğme kullanır. Bunları aynı anda sıkarak, yerinde tutulduğu pimi serbest bırakarak, kayışı açın ve bileğinizden çıkarın. Lululook, bağlantıların çelikle birlikte %93 titanyum alaşımından yapıldığını ve kalan yüzdeyi oluşturduğunu iddia ediyor. Broş da çelikten yapılmıştır.

lulu bak 009

Mavi bir kasa olduğu için siyah kayış hiç “uymuyor”.

Siyah model muhtemelen en çok dikkat çeken modeldir. Kullandığım haftalarda en çok kullandığım renk olsa da fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere her iki renk de mavi Apple Watch Series 6’ya pek yakışmıyor. Böylece, Apple Watch kutusunda ne olduğuna bağlı olarak bir renk veya başka bir renk seçmenizi öneririm.: gümüş ile gümüş, siyah ile siyah. Kırmızı bir Apple Watch Series 6, renk seçiminizden pişman olmanıza neden olabilir.

lulu bak 011

Bu kayışlarla ilgili akılda tutulması gereken bir şey var ve o da şudur: Değiştirebilmek için onları “şeritlerinden” aşağı kaydırın ve bu kolay değil. Birkaç bağlantıyı kaldırdıysanız, sistemin sığmakta isteksiz olduğunu ve sığdırmak için hokkabazlık yapmanız gerektiğini göreceksiniz. Şimdiye kadar herhangi bir sürpriz yaşamadım ve set mükemmel bir şekilde devam etti.

Özel günlerde giymek için bir kayış

lulu bak 013

Bu kayışların verdiği his, özel günler için tasarlanmış bir aksesuarla uğraştığımızdır. Ya da en azından ciddi durumlar. olanlar biri takım elbise giyecek akla gelenlerdir. Bu nedenle, bunu giymemiz gerektiğinde, düğünlerde veya ofislerde daha çok uyuyorlar. üniforma.

Bu replika Apple Watch bağlantı bileziği sadece aynı değil, aynı zamanda 10 kat daha ucuza mal oluyor

Lululook, alışılmış olanlardan farklı kaliteli bir kayış sunuyor. Normalden biraz daha özel bir malzemeden ve 49 $’lık rekabetçi bir fiyata (nakliye dahil) yapılmıştır. Apple’ın kendi kayışlarının maliyetine çok benzer floroelastomerden oluşur. Koleksiyonunuzu tamamlayacak ve her türlü duruma daha uyumlu hale getirecek birini arıyorsanız, onlarla sağlam bir adayınız var.

Daha fazla bilgi | Lululook titanyum kayışlar, 49 dolar.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Sağlam ve hafif: Bu, Lululook’un titanyum Apple Watch kayışlarıdır aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…