Sadece şu an! MacBook Pro 13 satın aldığınızda 350 € tasarruf edin

Yeni bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorsanız ve Apple ekosistemini kullananlardansanız, hedefiniz kesinlikle bir MacBook’tan başkası değil. Artık, diğer Apple cihazlarını kullanmasanız bile, MacBook, en iyi performansı ve tam garantiyi garanti eden güçlü bir dizüstü bilgisayar arayanlar için en çok istenen ekipmanlardan biridir. Bu durumda, artık bir Karşı konulmaz bir indirimle Apple MacBook Pro.

güç ve performans

Spesifik olarak, sunulan model, işlemci tarafından desteklenen True Tone teknolojisine sahip muhteşem bir Retina ekrana sahip 13 inçlik bir Apple MacBook Pro’dur. Intel Core i5 10. neslin dört çekirdeğinden daha fazlası ve daha azı ile birlikte 16 GB RAM’e sahip.

Depolama söz konusu olduğunda, satıştaki Apple MacBook Pro’nun bir 512 GB SSD İstediğimiz her şeyi kaydetmek ve dosyalarımıza hızlı bir şekilde erişmek için alan. Bağlantı söz konusu olduğunda, çok yüksek hızlara ulaşan evrensel bir bağlantı noktası oluşturmak için olağanüstü bant genişliğini USB-C standardının çok yönlülüğüyle birleştiren dört Thunderbolt 3 bağlantı noktasına sahiptir. Ayrıca DisplayPort, Bluetooth ve USB 3.1’e sahiptir.

Bu MacBook Pro’nun boyutları: 30.41 x 21.24 ve sadece 1.56 cm kalınlığında sadece 1,4 kilogram ağırlığında. Kompakt tasarımına ek olarak 10 saate kadar özerklik sunan bir ekip. O içerir Sihirli Klavye arkadan aydınlatmalı, Touch Bar, Touch ID ve Force Touch Trackpad eksiksiz bir kullanıcı deneyimi için ve bu dizüstü bilgisayardan en iyi şekilde yararlanın. Bugün makul bir fiyata bulabileceğimiz MacBook Pro’nuzu geliştirmek için mevcut aksesuarların sayısını unutmadan.

MacBook Pro 13 için Teklif

Sunulan bu model, belirtilen konfigürasyon için resmi fiyatı 2,129 Euro olan ve artık büyük ölçüde indirimli bir fiyata alabileceğimiz Apple MacBook Pro’nun 2020 versiyonudur. Spesifik olarak, Amazon %15’ten fazla indirim uygulamıştır. 350 euro tasarruf Apple ekipmanının satın alınmasıyla ilgili.

Her ikisi de aynı teklife sahip olduğundan, sipariş sırasında uzay grisi ve gümüş olmak üzere iki renk arasından seçim yapmak mümkündür. Satın almayı finanse etmek isteyip istemediğimizi de belirtmek mümkündür, bu durumda belirli menfaatlere katlanmak zorunda kalacağız. Amazon Prime kullanıcıları, bu ekipman için ücretsiz gönderimden yararlanabilir ve teslimat süresi yalnızca yaklaşık 3 iş günüdür.

Giriş Sadece şimdi! Topes de Gama’da ilk olarak MacBook Pro 13 satın alındığında 350€ tasarruf edin.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…