Sadece şu an! MacBook Air 13″ satın aldığınızda 90 € tasarruf edin

Dizüstü bilgisayar almamız gerekiyorsa veya ihtiyacımız olan özellikleri ve performansı sunmadığı için zaten bizimkinin değiştirilmesi gerekiyorsa, her zaman masaya yatırılan seçeneklerden biri MacBook satın almaktır. Ve Apple cihazlarının sunduğu performans konusunda hiç şüphe yok. Bu nedenle, gittiğiniz her yerde tam bir akıcılık ve hız ile çalışabilmenizi garanti eden 13 inçlik bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, macbook her zaman bir garantidir. Şimdi bir alabiliriz MacBook Air çok cazip bir indirimle.

Her yerde çalışmak için çok güçlü bir ekip

Apple’ın teklifler veya indirimler söz konusu olduğunda genellikle evi pencereden dışarı atanlardan biri olmadığını zaten biliyoruz, ancak Amazon, MacBook Air için aşağıda size gösterdiğimiz konfigürasyonda sulu bir indirim uyguladı.

Spesifik olarak, sunulan model, aşağıdakilerden güç alan MacBook Air’dir: Elma M1 çipi. Olağanüstü performansa sahip bir sekiz çekirdekli işlemci ve eşlik eden 8 GB RAM böylece her şey hızlı ve pürüzsüz. Depolama söz konusu olduğunda, aynı zamanda bir SSD ile dosyalarımızı yüksek bir okuma ve yazma hızı sunabilmek için 256 GB ihtiyacımız olan her şeyi saklama kapasitesi.

ekranınız 13,3 inç retina canlı renkler ve inanılmaz düzeyde ayrıntı sunmak için boyut ve çok geniş renk gamı. Ayrıca, daha keskin görüntülü aramalar için sinyal işlemcili bir FaceTime HD kamera, gelişmiş makine öğrenimi için 16 çekirdekli Neural Engine ve en zorlu oyunları ve uygulamaları hızlandırmak için ışık hızında grafiklere sahip sekiz çekirdekli GPY’ye sahiptir.

Ultra sessiz çalışma ve teknoloji için fansız bir tasarıma sahiptir Gerçek ton, özellikle karanlık ortamlarda veya düşük ışıkta çalışırken göz yorgunluğunu önlemek için ekranın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlamanıza olanak tanır. Magic Keyboard, bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için önceden programlanmış kısayollara sahip çok rahat bir klavyedir. Kısacası, her yerde çalışabilecek en güçlü kompakt dizüstü bilgisayarlardan biri.

MacBook Air şimdi indirimli

Az önce gösterdiğimiz konfigürasyona sahip MacBook Air’in resmi fiyatı 1.129 Euro’dur ancak daha önce de tahmin ettiğimiz gibi online alışveriş devi, şimdi indirimli olarak satın alma fırsatı sunuyor.

Spesifik olarak, orijinal fiyata 90 Euro’luk bir indirim uyguladı, bu nedenle şu anda son fiyatından satın almak mümkün. 1.039 €. İndirimdeki model uzay grisi renginde ve teslim süresi biraz uzun olsa da acelemiz yoksa indirimli fiyata MacBook Air almanın tam zamanı.

Giriş Sadece şimdi! Topes de Gama’da ilk olarak MacBook Air 13″ satın alındığında 90 € tasarruf edin.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…