Sadece şu an! 55″ Samsung Smart TV ile tanışın ve neredeyse 300 € tasarruf edin

Evde alanımız varsa, en sevdiğimiz içeriği büyük ekranda izlemek için büyük bir televizyona sahip olmak normaldir. Öyle ki, en popüler boyutlardan biri 55 inçtir. Bu boyutta bir Smart TV arayanlardansanız, artık almak mümkün. %20 indirimli bu Samsung modeli.

Söz konusu model, Samsung 55Q80T, herhangi bir parlaklık seviyesinde %100 renk hacmini yeniden üretmek için Quantum dot teknolojisine sahip QLED panel ve 4K UHD çözünürlüğe sahip bir Smart TV. Ayrıca 4K işlemcisi ve yapay zekası sayesinde, kaynağı ne olursa olsun her türlü sahnede görüntü ve ses kalitesini dönüştürme ve iyileştirme yeteneğine sahiptir.

Harika bir görüntü ve ses seviyesi

Bu Samsung 55Q80T Smart TV’de ayrıca 1500 nit’e kadar parlaklık sunan Direct Full Array HDR 1500 ve daha derin siyahlar oluşturmak ve her sahnedeki ayrıntı düzeyini geliştirmek için HDR10+ bulunur. Tüm bunlar, bu modelde görüntü düzeyindeki deneyimi olağanüstü kılıyor.

Ancak, eşleşecek bir ses bölümü olmadan tamamlanmış sayılmaz. Ve bu Samsung modeli, s sayesindeeis hoparlörler ve yapay zeka, yalnızca eylemin gerçekleştiği yerde yeniden üretilen bir ses sunabilir. Ayrıca, sahip olduğu Aktif ses yükselticiBu, çevremizde sürekli bir gürültü algıladığında TV’nin diyalogların ses seviyesini ve netliğini ayarlamasını sağlar.

Favori içeriğimize sesli asistanlar aracılığıyla erişmemizi sağlayan bir model. Alexa. Bu sayede asistandan müzik çalmasını, bize haberleri okumasını, hava durumu, trafik koşulları hakkında bilgi vermesini ve hatta evdeki asistana uyumlu diğer cihazları kontrol etmesini istemek mümkündür.

Asyalı üreticinin modellerinin büyük çoğunluğu gibi, işlevi sunar. Bir Uzaktan Kumanda TV, kablo kutusu veya konsolun tüm uygulamalarına tek bir uzaktan kumandadan erişmek için.

Samsung 55Q80T Smart TV’de %20 indirim

Bu Samsung 5580QT Smart TV’nin resmi veya önerilen fiyatı 1.421 Euro’dur, ancak Amazon’da uygulanan indirim sayesinde artık satın almak mümkün. €1,139. Bu, bir neredeyse 300 euro tasarruf orijinal fiyatında ve bize çok iyi bir fiyata yüksek kaliteli 55 inç Smart TV alma imkanı sunuyor.

Online alışveriş devinin finansman sisteminden faydalanmanızı ve televizyonu 52,32 Euro’luk 24 taksitle ödeyebilmenizi sağladığı bir üründür. Tabii ki, bu durumda, nihai fiyat 1.255,75 Euro olmak üzere belirli çıkarları üstlenmemiz gerekecek. Yine de indirime değer.

Amazon Prime hizmetine abone olan kullanıcılarsak, nakliye masrafları ücretsizdir. Bu zamandaki teslimat süresi, siparişin zamanında işlenip sevk edilebilmesi için gerekli sürede satın alındığı sürece, yalnızca bir gün sonradır.

Giriş Sadece şimdi! Yeni 55″ Samsung Smart TV ve neredeyse 300 € tasarruf, Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…