Sadece bugün: Samsung Galaxy Tab S7 + tablet 289 Euro’ya düştü

Düzenli olarak kullandığınız dizüstü bilgisayarı değiştirmek için bir tablet satın almak istediğinizden çok eminseniz, mükemmel kalitede bir dizüstü bilgisayar almanız için işleri sizin için çok kolaylaştırmak istiyoruz. nasıl alacağınızı gösteriyoruz Samsung Galaxy Tab S7+ Birlikte teklif Bu, kaçmasına izin vermemenizi sağlayacaktır.

Bu, şu anda piyasada Koreli şirket tarafından sunulan en iyi modellerden biridir. Alüminyum kaplamalı ve 185.04 x 285.02 x 5.7 milimetre boyutlarında (ve 590 gram ağırlığında) tasarımı, ekrana sahip bir cihazdan bahsediyor olmamıza rağmen oldukça çekici ve son derece işlevsel. 12.4 inç sMAOLED tipi ve 120 Hz frekansı ile, bu nedenle, bu, kalemin kullanımına da izin veren tamamen diferansiyel bir bileşendir. S Kalem2.800 x 1.752 piksel çözünürlüğü sayesinde her türlü içeriğin keyfini mükemmel çözünürlükte çıkarabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab S7+ tabletin ön yüzü

İçeride, Samsung Galaxy Tab S7+, her türlü uygulamayı herhangi bir kısıtlama olmaksızın (hem oyunlar hem de resim ve video düzenleme uygulamaları) çalıştırmanıza izin veren çok eksiksiz bir donanıma sahiptir. Söylediklerimize bir örnek, sizin sekiz çekirdekli işlemci Çok güçlü olan Qualcomm SDM865+ ve RAM söz konusu olduğunda şunları içerir: 6GB bu da Android işletim sisteminin üzerinde sorunsuz çalışmasını sağlar. yorumlanması önemlidir, depolamak ulaştığı için mükemmel 128 konseroldukça dikkat çekici bir miktar ve bu, microSD kartların kullanımıyla genişletilebilir.

Mükemmel özerklik ve bağlantı

Bu çok önemli bir detay özellikle bahsettiğimiz tableti alma amacı laptop değiştirmek ise. Gerçek şu ki, pilinin iyi şarj olması nedeniyle – 10.090 mAh’ye ulaşıyor – ve yazılım/donanım kombinasyonu oldukça parlak olduğu için, 10 saat kullanım en ufak bir sorun olmadan (ve dikkatli olun, bu hızlı şarjlı bir modeldir). Bağlantı açısından, hiçbir şey eksik değildir, çünkü örneğin, usb tipi c; Altıncı sürümle uyumlu WiFi; ve tabii ki şunları da içerir: Bluetooth 5.0 bu, bu tablete bir klavye bağlamanıza ve içeriğin nasıl yönetileceğini yazarken çok daha üretken olmanıza olanak tanır.

Galaxy Tab S7+ tabletin arkası

Bu Samsung Galaxy Tab S7 + için çılgın bir indirim

Örneğin, güvenliği artırmak için ekrana entegre edilmiş bir parmak izi okuyucunun dahil edilmesi gibi ilginç seçeneklerle, şu anda bu cihazı ele geçirirken 289 avro tasarruf edebilirsiniz. %28 genellikle piyasada maliyeti ne kadardır. Ayrıca, şu anda eBay’deki mevcut promosyondan yararlanırsanız, nakliye masrafları için kesinlikle hiçbir şey ödemeniz gerekmeyecek bu, birçokları için ilginç olacağı kesin olan bir ektir. Bu, kullanmanız gereken bağlantıdır:

Teknoloji uyumluluğu da dahil olmak üzere bir dizi seçenekle Samsung DeX Samsung Galaxy Tab S7+’ın monitör veya televizyona bağlandığında bilgisayardakine benzer bir kullanıcı arayüzü ile kullanılmasına olanak sağlayan ses sisteminin oldukça gelişmiş ve dolayısıyla kaliteli olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca 13 Mpx arka kamerası ve sekiz megapiksel ön Bu, mükemmel tanımlı video konferanslara izin verir.

Giriş Sadece bugün: 289 Euro’ya düşürülen Samsung Galaxy Tab S7+ tablet, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…