Sadece 3 yılda 100 milyon akıllı telefon ile bu, mobil tarihin en hızlı büyüyen markasıdır.

Sadece 3 yılda 100 milyon akıllı telefon ile bu, mobil tarihin en hızlı büyüyen markasıdır.

O zamandan beri bir süre oldu gerçekten yeni Xiaomi olma niyetini açıkladı ve çoğumuza belki de fazla hırslı göründülergerçek şu ki, Çinli üretici, mobil endüstrisinin tüm tarihinde bir markanın en hızlı büyümesini zaten imzalamıştı.

O olabildiğince ol, realme’nin başarıları geçmişte kalmıyor daha ziyade bugün ve gelecek vaat eden bir gelecek çünkü çeşitli medya kuruluşlarının öğleden sonra bize söylediği gibi, Shenzhen’de zaten sattığı ilk 100 milyon cep telefonunu kutluyor Strateji Analitiği uzmanlarına göre, sadece üç yıl içinde teslim edildi.

Kahramanı olarak ‘Atlamaya Cesaret’ sloganıyla realme’nin ikonik arka yüzü.

biz daha önce tüm tarihte bu yuvarlak rakama ulaşan en hızlı marka akıllı telefon pazarında, Xiaomi, Apple, vivo, OPPO, Huawei veya Samsung gibi ünlü şirketlerin önünde ve böylece IDC’nin son çeyrekte beklediği iyi sonuçları, yıllık %1,800 büyüme bu kadar doymuş bir sektörde ulaşılamaz ve neredeyse hayal edilemez.

realme, mobil endüstri tarihinin en hızlı ‘rallisine’ imza atan ve 100 milyon akıllı telefon satışına imza atarak muazzam büyümesini belgeliyor… Sadece 3 yıl içinde!

Daha fazla bilgi: Yeni realme Flash, MagDart manyetik şarjlı ilk Android cep telefonu artık resmi

Şirketin kendisi gururunu bir basın bülteni Piyasadaki kısa ve başarılı kariyerlerini analiz ettikleri sosyal ağlarında yayınlanan resmi yayın:

2018 yılında kurulan realme, 2019’un üçüncü çeyreği boyunca dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası oldu. Kısa sürede şirket, yıllık %800’den fazla büyüme kaydederek dünya çapında akıllı telefon üreticileri arasında ‘ilk 7’ye girdi. Kısa bir süre sonra realme, art arda dört çeyrek boyunca en hızlı büyüyen akıllı telefon şirketi konumunu korumaya devam etti ve şu anda 61 farklı pazarda yer alıyor. Realme, başlangıcından bu yana yalnızca 9 çeyrekte sevk edilen 50 milyondan fazla mobil birimi sayarak, bu dönüm noktasına ulaşan dünyanın en hızlı şirketi oldu. Ve şimdi, realme ilk 10 akıllı telefon markası arasında yıldan yıla en hızlı büyümeyi kaydettiği için 2021’deki diğer önemli sonuçları kutlamamız gerekiyor.

realme'nin mobil sektördeki büyümesi

Rakamlar yalan söylemez ve realme en hızlı 100 milyon cep telefonu satan markadır.

Sadece bu değil ve bu kendi CEO’su Sky Li, şirketi önde olmaya teşvik ediyor ve yol boyunca kilometre taşları oluşturmaya devam etmek için bu güzel andan yararlanmak ve orta vadeli hedefler belirleyinher zaman çok hırslı olmak ve mottosunun da belirttiği gibi, “atlamaya cesaret etmek”.

Realme sadece 3 yılda 100 milyon cep telefonu satışına ulaşabilseydi, yöneticilerinin fikri, bunu daha da iyi yapmaktır. artık daha büyük bir medya etkisine sahip olduklarına göre, satış yapmayı düşündüklerinde 100 milyon birim daha akıllı telefonlarından gelecek yıl sonu 2022.

realme 100 milyon telefon sattı

Sadece 3 yılda 100 milyon cep telefonu, kutlamak için!

Şimdilik gerçekten aynı zamanda çok kapsanan fiyatlarla en çekici katalog tutarkesinlikle çok küçük kar marjlarını ele alıyor ve dikkat çekici Ar-Ge çalışmasıAndroid platformunda Apple’ın MagSafe’ine benzer manyetik kablosuz şarj özelliğine sahip ilk marka oldu.

Realme’nin erkek ve kızları bu ikinci dönem için bizim için başka neler hazırlayacak? Çünkü onları takip etmemiz gerekecek…!

Daha fazla bilgi: 2021’in en iyi realme telefonları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Sadece 3 yılda 100 milyon akıllı telefonla, bu mobil tarihin en hızlı büyüyen markası ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…