Sadece 109 Euro’ya subwoofer’lı keskin ses çubuğu

Siz de film veya dizi izlerken evde kanepede sinema keyfi yaşamaktan hoşlananlardansanız, televizyonunuz size gerekli ses kalitesini sunmuyor olabilir. Bu durumda en iyi çözüm bir ses çubuğu kullanmaktır, çünkü bu şekilde büyük yatırımlara veya kurulumlara ihtiyaç duymadan bu bölümü büyük ölçüde iyileştirebiliriz. Sound bar almayı düşünüyor ama çok para harcamak istemiyorsanız, şimdi bunu alabilirsiniz. Sharp modeli sunuluyor.

Subwoofer ile kompakt tasarım

Söz konusu model, Keskin HT-SBW110bir ses çubuğu harici subwoofer daha güçlü bas ve kompakt boyut için, 40 ila 43 inç arasındaki TV’ler için idealdir. Herhangi bir alana kolayca uyarlayabilmemiz için kompakt ve düşük profilli tasarıma sahip, yalnızca 6 cm’lik bir ses çubuğu.

Bu Sharp HT-SBW110, çubuğun üzerinde düğmelere sahip olduğu ve teknolojiye sahip bu televizyonlar için çoğu uzaktan kumanda ile çalıştırılabildiği için kullanımı kolay bir ses çubuğudur. HDMI-ARC. Bağlantı bölümünde, cep telefonunuzdan veya tabletten doğrudan ses çubuğuna müzik göndermemizi sağlayan Bluetooth da vardır. HDMI üzerinden her türlü televizyona bağlanmasına olanak sağlar, optik ve dijital ses ve 3,5 mm yardımcı çıkışa sahiptir.

Tasarımı, herhangi bir mobilya parçasına yerleştirilmesine veya bir braket kullanılarak duvara monte edilmesine olanak tanır. Tam boyutları 6, 80 x 6 cm’dir ve ağırlığı 4 kilogram. Bu Sharp HT-SBW110 ses çubuğunun sunduğu güç, 180W, bu da çok iyi bir fiyata mükemmel ses performansını garanti eder. Subwoofer’ın gerçek bir ev sineması sesi için çok iyi bas sunduğunu da eklemek gerekir.

109 Euro’ya Sharp HT-SBW110 ses çubuğu

Japon üreticinin bu ses çubuğunun resmi fiyatı 134,90 Euro’dur, uygun fiyatın üzerindedir ve sunduğu özelliklere göre ayarlanmıştır, ancak neyse ki şimdi onu bir fiyata almak mümkün. Düşük fiyat.

Ve Amazon bu modelde neredeyse %20’lik bir indirim uygulamıştır, bu da bu sound bar’ı son fiyattan satın almanızı sağlar. 109 euro. Şüphesiz, TV’nizdeki sesi iyileştirmek için onu en iyi kompakt ses çubuklarından biri yapan bir fiyat.

Amazon Prime hizmetine abone olanlar, ücretsiz kargo kedilerinin keyfini çıkarabilecekler. Bu soundbar’ın Sevgililer Günü’nde hediye olmasını istesek bile, Amazon sadece bir günlük teslimat süresi sunuyor, bu yüzden bugün sipariş edersek yarın evde, önümüzdeki 14 Şubat Pazar günü hediye olarak vermeye hazır olacağız.

Sadece 109 Euro’ya subwoofer’lı Sharp ses çubuğu girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…