Saatleri öğrenmek için en iyi uygulamalar

Şu anda miniklerin öğrenmesini kolaylaştıran yüzlerce eğitici uygulama bulmak mümkün. çeşitli konuları kolay bir şekilde öğrenmepratik ve her şeyden önce eğlenceli.

Sizlere sunmak istediğimiz alternatiflerden biri de tam olarak; saatleri öğrenmek için uygulamalar, böylece küçükler zamanı eğlenceli bir şekilde öğrenmeye başlarlar ve onlara çekici gelir. Ne olduklarını öğrenmek için bize katılın.

Saatleri öğrenmek için en iyi uygulamalar

Çocukların zamanı öğrenmesi için en iyi uygulamalar

  • zamanı öğren
  • çocuk saati
  • Saatleri Öğreninİle
  • Bana saati söyle, etkileşimli Lite
  • Çocukların öğrenme saati
  • çocuklar için saat

Ardından, çocukların eğlenceli ve basit bir şekilde zaman pratiği yapabilmeleri için en popüler mobil uygulamaları inceleyeceğiz. Ek olarak, aşağıda göreceğiniz uygulamalar Android ve iOS cihazlar için mevcuttur, bu nedenle sahip olduğunuz cihaz türüne bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz bir şey olacaktır.

zamanı öğren

eğlenceli bir oyundur zamanı öğren küçüklerin yapabileceği hikayelerin tadını çıkarhakkında açıklamalar, saat çalışması ve animasyonlar zaman hakkında daha derinlemesine öğreneceğiniz çok komik.

Erişebilecekleri farklı oyunlar arasında, kendi saatini yapkonuşan saat, zamanı söylemek için ellerini hareket ettirdiğerlerinin yanı sıra otobüsün kalkması için doğru saati seçin.

Daha fazla bilgi: Cep telefonunuzla matematik öğrenmek, pratik yapmak ve çözmek için en iyi 7 uygulama

Vurgu, mükemmel grafiklere sahip olmasıdır, gerçek oyuncu sesleri ve 1.000’den fazla ses dosyasından oluşan bir kitaplık bu, çocuğa eğlenceli ve öğrenme saatleri garanti edecek. Tamamen ücretsiz ve Android için kullanılabilir.

çocuk saati

Çocuk saati

Kids Clock, çocukların saati okumayı ve anlamayı öğrenmeleri için mükemmel bir uygulamadır.

Çocukların okumayı öğrenmesi ve öğrenmesi için mükemmel bir uygulamadır. saati, dakikayı, saati ve saniyeyi anlayın. sahip 6 zorluk seviyesi küçük olan, saate ve zamana aşina hale geldikçe zorluğu artıracaktır.

İlk altı seviyede çocuklar, akrep ve yelkovanın basit sunumlarından öğrenin çok dinamik ve eğlenceli bir şekilde bir buçuk (1:30am/pm) veya dördü kırkbeş (4:45am/pm) anlayana kadar.

Daha ne, saat size zamanı söyleyebilir ve size farklı egzersizler sağlayabilir öğrenmesi için. Küçüklerin öğrenmesini geliştirmek için mükemmel bir araçtır. Denemek isterseniz, ücretsiz ve Google Play Store’da reklamsız.

Saatleri Öğrenin

Saatleri Öğrenin

Bu uygulama, çocukların saatlerce kendi hızlarında öğrenmelerine ve pratik yapmalarına yardımcı olur

Saatleri öğrenmek için tasarlanmış bir uygulamadır. iPhone, iPad ve iPod touchküçüklerin kendi hızlarında öğrenip pratik yapabilecekleri saat, çeyrekler, dakikalar ve saatin işleyişi hakkında bilgi edinin.

Bu uygulama ile şunları yapabilirsiniz: analog saatte saati oku, analog ve dijital saatler arasındaki dönüşümü öğrenin ve ilerlemenizi takip edin. Bu uygulamanın tek dezavantajı, tamamen ücretsizreklam içeriyor, ancak geliştiricilere göre, “Kullanıcının oynarken tıklama olasılığının düşük olması için dikkatli bir şekilde yerleştirilirler.“.

Bana saati söyle, etkileşimli Lite

Bana Zamanı Söyle Etkileşimli Lite

Bana zamanın çocuklar için interaktif bir oyun olduğunu söyle

Bu eğlenceli uygulama yaklaşık bir 3 ila 12 yaş arası çocuklar için zamanı öğrenmek için oyun nerede öğrenebilirler analog ve dijital saatleri yorumlamak için kolay ve dinamiksaatleri okuyun ve farklı bilgi seviyelerini tamamlayın.

sahip 5 zorluk seviyesi, çocukların saat okuma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur aşamalı olarak, her zaman öğrenme deneyiminizi geliştiren samimi bir ortamda.

onun tasarımı görsel olarak çok çarpıcı ve renkli bundan fazla 9 farklı tam etkileşimli saat ve küçük parmaklar için tasarlanmış hareketli eller ile elle tasarlanmıştır. Bu uygulamayı iOS cihazlar için App Store’da tamamen ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Çocukların öğrenme saati

Çocukların öğrenme saati

Saatleri basit bir şekilde öğrenmek için çocukların öğrenme saati

nasıl olduğunu bilmek ister misin zamanı basit bir şekilde öğretin? uygulaması ile çocuklar öğreniyor izleküçük çocuğunuzun zamanı kolay ve eğlenceli bir şekilde söylemesine yardımcı olabilirsiniz.

Bu uygulama bir basit tasarım ama küçüklerin yapması gereken işlevsel zamanı tahmin ederek saati öğreninsaati kurmayı öğren, saati eşleştirerek öğren, elleri ayarlamak ve dahası.

Daha fazla bilgi: Android’inizden Fransızca konuşmayı öğrenmek için en iyi 7 uygulama

Bir alternatif tamamen ücretsiz ve basit çocuklara zamanı göstermek ve saati anlamayı öğrenmek için kullanın. Google Play Store’dan indirin.

çocuklar için saat

Çocuklar için saat

Farklı etkinliklerle saat ve dakikayı öğrenebileceğiniz bir uygulama

Listenin son üyesi ise çocuklar için saat. Bu uygulama saat saatlerini öğrenmek için farklı aktiviteler Bu, küçüklerin saati söylemesine yardımcı olacak ve bu tamamen ücretsiz Oyun mağazası.

Onun arayüz çok basit ve o sahip komik sesler öğrenme sürecini bir deneyim haline getiren dinamik ve ilginç. Hepsinden iyisi, çocuğun henüz okumayı bilmemesi önemli değil, çünkü sesli okuma sistemi anlama sürecini kolaylaştıracak tüm metinlerin

umarım öylesindir 6 uygulama, küçüklerinizin öğrenmesi için ideal araçlardıranlamak ve ustalaşmak saat ve zaman çalışması yaparken eğlenirken. Bu tarzda başka bir uygulama biliyor musunuz? Başkalarıyla paylaşmaktan çekinmeyin. Bu makaleyi beğendiyseniz, okumayı öğrenmek için en iyi web sitelerine ve uygulamalara göz atmaktan çekinmeyin.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Saatleri öğrenmek için en iyi uygulamalar girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…