Ring’in bağlı kapı zilleri artık Alexa ile önceden kaydedilmiş mesajlar bırakmanıza ve eve kimin geldiğine yardımcı olmanıza izin veriyor

Ev erişim kontrolü ve gözetim cihazlarıyla tanınan bir şirket olan Ring, uçtan uca şifreleme ekleyerek güvenliği artırarak 2021’in başlarında manşetlere çıktı. Ve şimdi bağlı kapı zillerine yeni bir özellik ekleyerek haberlere geri döndü.

Ve şimdi, bir halka kameralı kapı zili sahipleri, kapı zili aracılığıyla yayın yapmak için Alexa’yı kullanabilirler. önceden kaydedilmiş mesajların yanı sıra bir kişiye yardımcı olacak yanıtlar eve kim gelir Ve her şey, evde olmadığımızda bile.

Alexa ile mesajlar

Yüzük

Bunlar en azından çarpıcı ve pratik olan iki işlevdir. İlk Alexa aracılığıyla mesaj oluşturmanıza ve kaydetmenize olanak tanır Bu, ziyaretçiye bir bildirim veya talimat bırakmaya izin verir. Örneğin bir kurye için, bizim yokluğumuzda bir paketi nereye bırakabileceğini belirterek faydalı olabilecek bir vaka.

Bununla birlikte, bu özelliğin bir dezavantajı vardır ve bu, yalnızca 2017 ve sonrasında piyasaya sürülen Ring Video Doorbell Pro cihazlarında işlevsel olmasıdır. ayrıca Ring Protect aboneliği olan.

Bağlantılı kapı zili satın alma rehberi: kurulum seçenekleri, uyumluluklar ve öne çıkan modeller

İkinci özellik, ayarlamanızı sağlar. kapıyı açamama durumunda bir dizi cevap, önceden ayarlanmış altı yanıt arasından seçim yapma seçeneği ile. İki örnek, “Şu anda kapıyı açamıyoruz, ancak mesaj bırakmak istiyorsanız şimdi yapabilirsiniz” veya “Lütfen paketi dışarıda bırakın. Mesaj bırakmak istiyorsanız şimdi yapabilirsiniz” veya “Bir dakika, açıyorum”.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1a/f3/a2/60262f294bd22f79d5/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/08/11/12/6001717e4bd22fc84d/original/11-alexa-and-5-that-not.jpeg ile-yapılabilecek-şeyler»}

Ziyaretçi bir mesaj bıraktığında, kullanıcı Canlı Görünümü kullanarak gerçek zamanlı olarak görebilir ve Ring Protect aboneliğiniz varsa, istediğiniz zaman etkinlik geçmişinizi ziyaret ederek mesaja erişebilirsiniz.

Hızlı Yanıtlar, Kablolu Görüntülü Kapı Zili hariç hemen hemen tüm Ring Görüntülü Kapı Zili modelleriyle çalışır ve bir artı olarak, Ring Protect aboneliği gerektirmez.

üzerinden | halka-blog

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Ring’in bağlı kapı zilleri artık Alexa ile önceden kaydedilmiş mesajlar bırakmanıza ve eve kimin geldiğine yardımcı olmanıza izin veriyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…