‘Rick and Morty’ fragmanı: Yetişkinler için en bilimsel animasyon dizisi 20 Haziran’da beşinci sezonuyla geri dönüyor

‘Rick ve Morty’ geri döndü. Adult Swim, animasyon dizisinin beşinci sezonunun 20 Haziran’da Amerikan televizyonunda prömiyer yapacağını duyurdu. ile yapar ‘Rick and Morty’nin yeni sezon fragmanıbazı uzaylı dövüşlerini gördüğümüz, sevgili Morty’miz için yeni bir macera ve Dan Harmon serisinin olağan kaosu.

Önceki sezonun stratejisi tekrarlanırsa, bu beşinci sezon ertesi gün İspanya’da TNT televizyon kanalı ve HBO akış platformu aracılığıyla yayınlanacak.

{«videoId»:»x80ag6b»,»autoplay»:true,»title»:»RESMİ RÖMORK Rick and Morty Sezon 5″}

‘Rick and Morty’nin 5. Sezonu 20 Haziran’da geri dönüyor ve Adult Swim’den dizinin sağlığının iyi olduğunu ve altıncı sezonun olası bir yenilenmesini beklediklerini ima ediyorlar. “Bize şimdi 6. sezon hakkında soru sormaya başlayabilirsiniz”römork diyor.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu fragman, dördüncü sezonun sona ermesinden bir yıl sonra geliyor. 2013’te dizinin prömiyeri yapıldı ve sonraki sezonlar 2015, 2017 ve 2019’da geldi. Gelenek gereği, iki yıl sonra Bilim öğrenmek için en faydalı dizilerden birinin yeni sezonu çıktı.

Bir fizikçi, 'Rick and Morty'nin bilimi öğretmek ve öğrenmek için neden harika olduğunu açıklıyor

Serinin özü korunuyor gibi görünüyor. Zaten klasik olan karakterler, ‘Ocean Man’ gibi yeni görünümlerle birlikte fragmanda görünüyor. Son zamanlarda, ‘Rick and Morty’nin yaratıcıları, benzer bir tasarıma sahip ancak Disney+ platformunda mevcut olan bir sitcom olan ‘Solar Opposites’i yayınladı.

– Haberler ‘Rick and Morty’ fragmanı: Yetişkinler için en bilimsel animasyon dizisi 20 Haziran’da beşinci sezonuyla geri dönüyor aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…