RetroPod: Android’inizi iPod’a dönüştüren harika bir müzik çalar

Size iPod Classic’in arayüzünü taklit eden harika bir müzik çalar olan retroPod hakkında konuşacağız. Uygulama şimdiden 50.000’den fazla indirildi ve bir süredir güncellenmemesine rağmen, normal müzik çalarlara iyi bir alternatif. Farzedelim, bedava.

Şimdi bu oyuncunun neler sunduğunu ve neden bu kadar iyi yorumlar aldığını görelim. bunu zaten tahmin ediyoruz ücretsiz ve harika çalışıyor.

iPod tarzı bir oynatıcı

Retropod Uygulaması

retroPod, iPod arayüzünü taklit eden bir müzik çalardır. Siyah arka plan ve bir renk tekerleği. Cep telefonunda AMOLED ekran varsa, ekranı tamamen siyah göreceğimiz için deneyim daha da çarpıcıdır (arka plan rengini zevke göre ayarlayabilmemize rağmen). iPod’un taklit seviyesi bu kadar. uygulama ayarlarına erişim dokunarak çalışmıyorevet veya evet çarkından geçmeliyiz.

Tekerlek, sanal olmasına rağmen, fiziksel bir unsurla karşı karşıya olduğumuzu simüle etmek için iyi bir dokunsal tepkiye sahiptir.

bu tekerlek bize oldukça başarılı bir dokunsal tepki veriyor, uygulama ayarlarından etkinleştirebileceğimiz veya devre dışı bırakabileceğimiz bir şey. Üzerindeki düğmeler menü, geri, ileri ve iPod classics’teki oynat/duraklat düğmesidir. Uygulamanın gösterdiği menüye gelince, aşağıdakilere sahibiz.

iPhone 12, analiz: En çekici olmak için en "Profesyonel" olmanıza gerek yok

  • Müzik
  • Ek özellikler
  • Ayarlar
  • rastgele şarkılar
  • Uyumak

Müzik içinde sanatçılara, albümlere, şarkılara, türlere göre bölünmüş yerel kitaplığımızı bulacağız ve hatta çalma listelerimizi bile oluşturabiliriz. Ekstralar olarak, ara sıra oyunumuz bile varbazı iPod modellerinde olduğu gibi.

{«videoId»:»x7zzi35″,»autoplay»:true,»title»:»iPhone 12 Hangisini almalıyım_ _ 2021’de hangi iPhone’u almalıyım (1)»}

Uygulama tamamen ücretsiz ve reklamsızdır, ancak ek oyunlar, arayüz için daha fazla renk ve daha fazlası gibi özelliklerin kilidini açmak için mikro ödemelere sahiptir.

retroPod

retroPod

– Haberler RetroPod: Android’inizi iPod’a dönüştüren harika bir müzik çalar aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…