Resmiyet kazandı: LG, Android 12 dahil olmak üzere telefonları için garantileri ve güncellemeleri sürdürecek!

Hayal kırıklığına uğramış bir satış söylentilerinden sonra, hepimiz Güney Kore’den LG’den sorumlu kişilerin değişiklikleri ve hatta mobil bölümünün kapanışını duyurmasını bekliyorduk, ancak gerçek şu ki, sektördeki bu kadar önemli bir firmanın düşüşü. elektronik her zaman milyonlarca kullanıcıyı birçok şüpheye düşüren kötü haber cihazlarınız hakkında.

Dün, Amerika Birleşik Devletleri’nde LG’nin Android terminallerine gelecekteki desteği hakkında yayılan bazı söylentileri yineledik ve hepimiz şüpheci görünsek de gerçek şu ki, size iyi haberlerimiz var ve ayrıca ilk elden: LG İspanya, kullanıcılara olan taahhütlerinin sürdürüleceğini doğrudan bize teyit eder.ve bu sözler en çok güvenebilmemiz için ülkemizdeki İletişim Direktörünüzden geliyor.

LG Wing, Güney Korelilerin mobil sektöre son büyük katkısı.

Aslında, LG duyurularının da bunu doğruladığını size daha önce söylemiştik. güvenlik yamaları dahil olmak üzere garantilerin ve satış sonrası desteğin bakımı yazılım güncellemeleri hakkında herhangi bir yorumda bulunmamakla birlikte, artık bildiğimiz bir şey dahil bir yol haritası öncelik cep telefonlarınızın çoğu için son tarihler ve tarihler hakkında… Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız aşağıdan bizi takip edin, şimdi size her şeyi anlatacağız!

Daha fazla bilgi: LG, bazı cep telefonlarının Android 12 alacağını söylüyor (ancak kimse onlara inanmadı)

LG, yazılım güncellemeleri ve… Android 12 dahil olmak üzere taahhütlerini yerine getirecektir!

LG İletişim Departmanından bu konuda net bir açıklama yaptılar ve şunu belirttiler: kullanıcılara olan taahhütleri her şeyden önemlidir 31 Temmuz 2021’de LG Mobile bölümü kesinlikle kapanacak. öyle diyorlar imajın tehlikedeve gezegendeki en büyük tüketici elektroniği üreticilerinden biri olarak müşterilerini terk etmeyi göze alamazlar.

Kulağa çok mantıklı geliyor ve gerçekte LG henüz ayrılmadı ama mevcut akıllı telefonların stokunu satmaya devam edecek şimdi ve yaz arasında, yeni kullanıcılarına sahip olacaklarını garanti ederek yönetmeliklere göre garanti her pazarın, satış sonrası destek yanı sıra parça ve onarım mevcudiyeti ile güncellemeler hem güvenlik hem yazılım.

Garantileri olan LG’den daha azını beklemiyorduk ancak Güney Koreli üretici, Android 12’nin en önemli iki cihazı olan LG Wing ve LG Velvet için yakında piyasaya çıkacağına da söz veriyor.

LG VELVET 5G, sunum

LG Velvet 5G ve ikonik tasarımı, ancak ikna etmeyi başaramayan dikkatli bir akıllı telefon.

Güncelleme planlarıyla ilgili olarak, bize şunu söylüyorlar: Android 12’ye sahip olmak için son tarihler kapalı değilAçıkçası, Google bile en son Android lezzetinin kararlı sürümlerini henüz piyasaya sürmedi. Sadece LG Wing ve LG Velvet’e ulaşacağını biliyoruz.

diğer terminaller bu güncelleme programını takip edecek bizi doğrudan LG İspanya’dan transfer eden:

 • LG Kadife.- Android 11 (R) > Güncellendi.
 • LG Kanat.- Android 11 (R) > Q4-2021.
 • LG K61.- Android 10 (Q) > Güncellendi.
 • LG K52.- Android 11 (R) > Q3-2021 sonu.
 • LG K51S.- Android 10 (Q) > Güncellendi.
 • LG K42.- Android 11 (R) > Q4-2021.
 • LG K41S.- Android 10 (Q) > Güncellendi.
 • lgv50.- Android 11 (R) > Q3-2021.
 • LG G8x.- Android 11 (R) > Q2-2021 sonu.
 • LG G8’ler.- Android 11 (R) > Q3-2021 sonu.
 • LG Kadife 4G.- Android 11 (R) > Q3-2021.

Böylece, LG’niz varsa atmayı veya çekmecede unutmayı düşünmeyin.çünkü Güney Koreli üreticinin mobil pazarından çıkışı müşterilerinin ve kullanıcılarının terk edilmesi anlamına gelmez LG akıllı telefonlarından güvenle yararlanmaya devam edeceklerini söyledi. Şüphesiz bu önemli bir jest ve imajını korumak isteyen bir LG’yi hepimiz takdir ediyoruz.

Buna ek olarak, İletişim Direktörü bize akıllı telefon pazarından ayrılma kararının zor ve iyi düşünülmüş olduğunu, ancak bunun daha karlı pazarlara odaklanma fırsatı ve lider olanlar çok fazla ağırlık aldı Marjların düşük olduğu ve bugün öne çıkan bir sektörde denemeye devam etmek aşırı derecede karmaşık.

Bunun iyi bir karar olup olmadığını zamanla öğreneceğiz ama en azından LG çıtayı kırmıyor, kullanıcılarının geleceğini garanti ediyor… Müjde!

Daha fazla bilgi: LG akıllı telefon pazarından çıkıyor

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Resmi: LG, Android 12 dahil olmak üzere cep telefonları için garantileri ve güncellemeleri sürdürecek! ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…