Resmi: Apple, yeni Arama ağını üçüncü taraf aksesuarlarla entegre ediyor

Apple, haftalardır iOS 14.5 beta sürümlerinin kodunda gördüklerimizi doğrulayan bir basın açıklaması yayınladı: ‘Find My’ hizmetinin üçüncü taraf aksesuarlarla entegrasyonu. Şirket ayrıca uyumlu ürünlere sahip ilk şirketleri de onaylıyor: Belkin, Chipolo ve VanMoof. Beats serisindeki bazı kulaklıklar da uyumlu olacaktır.

Apple’ın Bul hizmetiyle entegre olan tüm ürün ve aksesuarlar, kutularında bunu gösteren resmi bir etikete sahip olacak ve aşağıdakileri gerektirecektir: U1 çipli bir Apple ürünü düzgün çalışması için. Apple ürünlerinde olduğu gibi, hizmetle entegre olan tüm aksesuarlar, konumlarını üçgenlemek ve iletmek için yakındaki ürünlerin GPS’ini kullanabilecek.

Tüm bunlar, aşağıdakileri içeren Arama uygulamasının yeni bir sürümüyle mümkündür: ‘Nesneler’ adlı yeni bir bölüm geçmişin söylentilerine şimdiden sızan ikonlarla.

Tüm bunların mantıklı olması için yalnızca AirTag’ler kaldı

{«videoId»:»x8062pk»,»autoplay»:true,»title»:»bir IPHONE, IPAD veya IMAC MACBOOK RIGHT Applesfera Eğitimleri NASIL YAPILANDIRILIR»}

olduğunu göz ardı edemeyiz AirTag’in bir sonraki gelişi için ilk adımonlar Rozetler anahtar zincirleri, valizler veya cüzdanlar gibi önemli nesnelere dahil edebileceğimiz konum belirleyiciler. Aylardır söylentilerde ve betalarda bunların izlerini görüyoruz, ancak görünüşe göre Apple, çıkışlarını bir veya daha fazla kez erteleyecekti.

Apple, Arama entegrasyonu ile aksesuar üreticileri için bir uygulama başlattı

Önümüzdeki haftadan itibaren, adı geçen şirketlerin ilk uyumlu ürünleri satışa sunulacak: bir Chipolo bulucu, VanMoof’un S3 ve X3 e-bisikletleri ve Belkin’in SOUNDFORM Freedom kulaklıkları. Belki de önümüzdeki hafta, AirTag’lerin çemberi kapatma zamanıdır, ancak bununla ilgili hala resmi bir ipucumuz yok.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Resmi: Apple, yeni Arama ağını üçüncü taraf aksesuarlarla entegre ediyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…