Red Infinity Lite, Vodafone'un KOBİ pazarında Movistar'ı geride bırakmaya yönelik yeni önerisi

Red Infinity Lite, Vodafone’un KOBİ pazarında Movistar’ı geride bırakmaya yönelik yeni önerisi

Red Infinity Lite, Vodafone'un KOBİ pazarında Movistar'ı geride bırakmaya yönelik yeni önerisi

Avrupa kurtarma fonlarının yakın zamanda gelmesi KOBİ’lerin dijitalleşmesi operatörlerin bu segmente odaklanmasına neden oluyor. Geçen hafta Movistar Fusión Digital SME’leri piyasaya süren Telefónica oldu ve bugün MásMóvil Group Virgin telco Negocios’u piyasaya sürdü.

Şimdi, Red Infinity Smart’ı tamamlamak için Vodafone, basitleştirilmiş ve “paketlenmemiş” bir iletişim çözümü olan Red Infinity Lite’ı duyurdu. 5 ila 9 çalışanı olan şirketlere yönelik. Bununla KOBİ’ler sınırsız ses ve data hattı, iki fiber hızı ve farklı iş araçları ile üç tarife arasından seçim yapabilir.

Beş hat ile ayda 82 Euro’dan

Kırmızı Sonsuzluk Lite

Vodafone’un Red Infinity Lite ile KOBİ’lere sunduğu şey, bir paket satın almak zorunda kalmadan yalnızca ihtiyaç duydukları kadar sözleşme yapma imkanıdır. Ve bunun için, emrinize üç oran sunar. sınırsız ses ve veri hattı (2,6 Mbps, 10 Mbps veya Tam Hızda) ve 600 Mbps ve 1 Gbps olmak üzere iki hız seçeneğine sahip bir fiber bağlantı.

Operatörlerin tarifelere ek olarak sundukları budur: alarmlar, bankacılık, sağlık ve daha fazlası

Ayrıca, aşağıdakilerle ilgili bir dizi iş çözümü sunar: dijital pazarlama, uzaktan destek veya güvenlik, diğerlerinin yanı sıra Microsoft 365 ve Google Workspace gibi buluttaki farklı ortak çalışma araçları.

Vodafone Red Infinity Lite’ın bir beş hat için 82 Euro’dan başlayan fiyatlarla (KDV dahil değildir). Yalnızca fiber ile anlaşma yaparsanız, %35 indirimli bir çevrimiçi lansman promosyonu vardır, böylece 12 ay boyunca hem 600 Mbps hem de 1 Gbps fiber ayda 29,25 Euro’dan fiyatlandırılır (daha sonra 45 ve 55 Euro’ya yükselir). sırasıyla aylık).

Operatör, bu yeni çözümün küçük işletmeler için tasarlanmıştır, daha büyük olanlar için (10’dan 99 çalışana kadar), daha fazla esneklik ve daha fazla katma değerli dijital hizmetler gerektiren KOBİ’ler için mevcut teklifi olan Red Infinity Smart’ı sürdürüyor.

Daha fazla bilgi | vodafone

– Haberler Red Infinity Lite, Vodafone’un KOBİ pazarında Movistar’ı geride bırakmaya yönelik yeni önerisi aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply