realme GT Neo2 Dragon Ball Z Limited Edition

Realme’nin Dragon Ball cep telefonu daha iyi çalışamazdı: ilk 5.000 birim satıldı

o realme moda üreticilerinden biridir Mobil endüstride bunu söylemiyoruz, çünkü Çinli üreticinin kendi verileri bunu doğruluyor, sadece 3 yılda 100 milyon adetten az satış imzalamış ve tüm tarihin en hızlısı böylesine muazzam bir büyüme kilometre taşına ulaşmak için.

Şimdi, zaten bir dev haline geldi, realme, bize sınırlı sürümleri bile sunma lüksüne izin veriyor yıldızı bu kez ekrana yerleştirdiği en temsili akıllı telefonlarından realme GT Neo2 Dragon Ball Z Sınırlı Üretim Çin’de yeni tanıtılan ve ilk satmayı başaran 5.000 birim dakikalar içinde kamuoyunun bilgisine sunuldu.

realme GT Neo2 Dragon Ball Z Sınırlı Üretim

Bu, realme GT Neo2’nin muhteşem Dragon Ball Z sınırlı sürümüdür.

GizmoChina’dan meslektaşlarımız, üreticinin gerçekten de Shenzhen merkezli olduğunu tahmin ederek bize bundan bahsetti. Sınırlı sayıda bu kadar sınırlı olmamak için kullanıcılarını dinleyecek, çünkü şu anda popüler istek üzerine daha fazla birim zaten üretimde çok yakında realme Çin’de, Tmall’da ve Çin’deki resmi Oppo mağazasında satışa sunulacak.

Ayrıca ve sürprizler olmadan, yine hakkında olacak başka bir satış flaş realme ev pazarı ile sınırlı, bu yüzden Avrupa ve Latin Amerika’da Goku’nun akıllı telefonunun Çin’den nasıl geçtiğini görmek için uzun dişlerle kalacağız. yaklaşık 375 avroluk bir fiyat Mevcut döviz kurunda, pek çoğu kesinlikle neredeyse tahsil edilebilir bir nesne için ödeme yapmaya istekli olacaktır.

realme GT Neo2 Dragon Ball Z Sınırlı Üretim, tüm bilgiler (Çince)

Donanım değişikliği yok, fark tasarımda ve birlikte verilen aksesuarlarda

Bu realme GT Neo2 Dragon Ball Z Sınırlı Sürümü, o sırada dahili donanımının herhangi bir bölümünde analiz edebildiğimiz ilginç realme GT Neo2’den farklı değil ve tüm platformu en başından beri değiştirmedi. 6.62 inç 120Hz AMOLED panel yonga setine kadar Qualcomm Snapdragon 870, içinden geçerek 5.000 mAh pil ve ayrıca 65 watt’a kadar ultra hızlı şarj teknolojisi için.

Bu durumda realme, yüksek hızlı bir bellek yapılandırması seçmiştir. 12 GB RAM ve 256 GB depolama64 megapiksele kadar üçlü kamerasını ve yaklaşık Dolby Atmos özellikli stereo hoparlörler üst düzey bir multimedya deneyimini tamamlamak için.

Farklılıklar kasasındadır, çünkü Dragon Ball hayranları için bu sınırlı sayıda Goku’nun klasik kıyafetlerine dayanan bir tasarım, mat turuncu tonlarda bir sırt, metalik detaylar ve mat mavi tonlarında çerçeveler ve cihazı dikey olarak geçen ışınlar sunuyor. Fazla favori süper savaşçımızın tişörtünün logosunu gösterir kameraların yanında.

Her zaman oldugu gibi, yazılım özel içerikle uyarlanmıştırve dikkatli olun, çünkü onu alabilen şanslılar, satış paketinin de içerdiğini bilmekten mutluluk duyacaktır. mağazacılık çıkartmalar, çıkartmalar ve koleksiyon ürünleri olarak özel muhtemelen tarihin en popüler animesi.

realme GT Neo2 Dragon Ball Z Sınırlı Üretim

Realme’nin stratejisi işe yarıyor: Birkaç dakika içinde 5.000 birim satıldı.

Ve herhangi bir şüpheniz varsa… Hangi realme cep telefonunu seçmelisiniz?

Urbantecno’dan meslektaşlarımız kısa süre önce Çinli üreticinin kataloğunun gözden geçirilmesi, yeni bir cep telefonu arayan ve realme markasıyla ilgilenen herkese buradan bir göz atabilirsiniz. bize sunduğu her şey ve en iyi tavsiye seçimde hata yapmamak için:

Gerçek ben

En iyi realme cep telefonları

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor

Realme’nin Dragon Ball mobil girişi daha iyi çalışamazdı: ilk satılan 5.000 birim ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply