Realme’de ayrıca bağlı bir tartı ve cep telefonumuzdan kontrol edebileceğimiz akıllı bir ampul var.

Birkaç saat önce Realme, daha önce test edebildiğimiz yeni telefonu Realme 8 Pro’yu tanıttı. Ve paralel olarak ve yeni terminalin gölgesinde, bağlı eve odaklanan iki ürün geldi, örneğin: akıllı bir ampul ve bir ölçek.

İki çarpıcı cihaz, daha sonra akıllı eve entegrasyonları dışında birbirleriyle hiçbir ilgileri yok. Uzaktan kontrol etmek için bir ampul ve kayıtları saklanan ve her zaman nefret edilen ekstra kilolarla mücadele etmek için cep telefonundan kontrol edebildiğimiz bir tartı.

Kantar

Realme Akıllı Ölçek

Ve kullanıcıların kilonun gelişimini kontrol etmesine, aynı zamanda vücut yağ indeksini ve hatta kalp atış hızını gerçek zamanlı olarak izleyin.

Onun için Yüksek hassasiyetli bir BIA sensörüne sahiptir 50 gramlık değişiklikleri bile algılayabilecek şekilde vücudu, kasları ve diğer unsurları kaydedebilen profesyonel bir algoritmadan yararlanarak kullanıcının vücudu hakkında bilgi edinilmesini sağlar.

{«videoId»:»x805up7″,»autoplay»:true,»title»:»REALME 8 PRO ANALYSIS – 300 EURO’dan daha az bir fiyata NEREDEYSE HER ŞEYİ içeriyor!»}

Realme Akıllı Ölçek şunları yapabilir: 16 farklı veriye kadar kaydedin vücut kitle indeksi (BMI), kas kütlesi, vücut yaşı gibi… daha kesin bilgiler elde edilebilmesi için.

Realme Smart Scale, çalışması için 4AA pil kullanır ve yaklaşık 360 günlük bir özerklik sağlar. Bluetooth 5.0 bağlantısı ile, kullanıcıların vücut verilerini senkronize etmek ve veri raporları oluşturmak için Realme bağlantı uygulaması aracılığıyla cep telefonuna bağlantı sağlar. Daha ne dört farklı telefona kadar bağlantıya izin verir bir aile ölçeği olarak hizmet etmek.

Realme Akıllı Ampul

Realme Akıllı Ampul

Ayrıca marka, Realme Smart Bulb gibi bağlantılı bir ampulü de sundu. Bir ampulle karşı karşıyayız 16 milyona kadar renk üretir ve daha soğuk veya daha sıcak olmak üzere farklı renk sıcaklıklarıyla çalışabilir.

Kullanımı iyileştirmek için Realme Akıllı Ampul ışığın yanıp sönmesini önleyen bir sistem içerir. Ayrıca kullanıcılar Realme Link uygulaması sayesinde mobilden ortamları ayarlayabilirler.

Cep telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz akıllı ampuller için satın alma rehberi: akılda tutulması gerekenler ve önerilen modeller

Realme Akıllı Ampul Alexa ve Google Asistan ile uyumludur, böylece parlaklık ayarı veya oluşturulan ortamlar arasında geçiş gibi farklı seçenekler arasında geçiş yapmak için ses kontrolü yapabiliriz. Realme, Akıllı Ampulün 13 yıla kadar bir ömre sahip olduğunu iddia ediyor.

Fiyat ve müsaitlik

Realme Akıllı Ampul şu anda satışa sunulacak 9 watt varyantları 799 rupi (9.30 Euro) ve 12 watt 999 rupi (11.63 Euro) için ve 30 Mart’tan itibaren gelecek. Realme Akıllı Ölçek, kendi adına renkler Trendy Mavi ve Klasik Beyazve 30 Mart’tan itibaren 1.999 rupi (değiştirmek için yaklaşık 23 avro) fiyatla gelecek.

Daha fazla bilgi | Realme Via | gizmoçina

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Realme’de ayrıca bağlı bir tartı ve cep telefonumuzdan kontrol edebileceğimiz akıllı bir ampul var. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…