realme GT Master Edition: bu yeni cep telefonu...

realme GT Master Edition: bu yeni cep telefonu…

gerçekten ben yine yaptım: realme GT Master Edition, orta sınıf cep telefonlarına hakim olmak için doğdu. Burada özelliklerini ve teknik özelliklerini gözden geçiriyoruz.

İlk olarak dikkat çeken bir mobil cihazla karşı karşıyayız: Seyahatin gençlerin hayatındaki öneminden ilham alan realme, GT Master Edition serisini tasarlaması için ünlü endüstriyel tasarımcı Naoto Fukasawa’ya başvurdu.

Tasarımcı, ürünleri benzersiz bir tasarım etkisi göz önünde bulundurarak yarattı: bavullar. Benzersiz şekline ek olarak, telefonun arkası, birçok valizde olduğu gibi oluklu bir kapak şeklindedir. bir akıllı telefondaki ilk vegan deri içbükey tasarım. Ancak, satışa sunulacağı diğer iki renkten birini görebildik: Siyah ve beyaz, fotoğraflarda gördüğünüz.

realme GT Master Edition: Tasarımdan daha fazlası

bu realme GT Master Sürümü 8 GB RAM’e kadar Qualcomm Snapdragon 870 5G işlemci ile donatılmıştır. GT Master Edition serisi, realme GT’de olduğu gibi buhar odası soğutma sistemine sahiptir. Mobil oyunlar için güçlü bir terminal olduğu açık.

GT Master Edition’ın fotoğraf bölümünde ayrıca 32 MP Sony selfie kamerası ve 64 MP ana kamerası bulunuyor. Bu sensörler, bir cep telefonunda ilk kez, genellikle profesyonel DSLR fotoğraf makinelerinde bulunan sabit odaklı ve farklı filtrelere sahip ilk sokak fotoğrafçılığı modunu sunuyor.

120Hz yenileme hızına sahip etkileyici Samsung AMOLED ekranında görüntüler hayat buluyor. Ayrıca GT Explorer, 10240 seviye parlaklık ayarı ve HDR10 + ile uyumluluk ve ek olarak çift Dolby Atmos hoparlör ile 56 derecelik kavisli bir ekranla donatılmış olarak geliyor.

Realme GT Master Sürümü Fiyatı

bu 6GB+128GB versiyonunda realme GT Master Edition İspanya’ya 349 € fiyatla ulaşacak, ancak 23 Ağustos’ta satışa çıktığı günden 27 Ağustos’a kadar 299 €’ya yalnızca AliExpress’te bulunabiliyor.

bu 8GB+ sürüm256GB realme GT Master Edition’ın resmi başlangıç ​​fiyatı 399 € olacak ve 23-27 Ağustos tarihleri ​​arasında özel bir lansman teklifi olarak realme GT Master x AliExpress sadece 379 € karşılığında satışa sunulacak.

Ancak, lansman vesilesiyle, AliExpress, kullanıcılarına, realme GT Master Edition satın alan ilk üç bin kişiye ürünün nihai fiyatında fazladan 43 Euro’luk indirim kuponu sunacak.böylece 6GB + 128GB versiyonunda sadece 256 Euro’ya veya 8GB + 256GB versiyonunda 336 Euro’ya alabilirler.

Leave a Reply