realme GT 2 Pro

Realme GT 2 Pro: Realme en üst seviye telefonunu sunuyor

realme GT2 Pro

Realme, kendisini küresel üst düzey pazarda daha iyi konumlandırmak için daha fazla geliştirme ve yeniliğe sahip akıllı telefonlara bahis yapıyor. Şirket, Snapdragon 8 Gen 1 mobil platformundan güç alan ilk telefonlardan biri olan yeni akıllı telefonu Realme GT 2 Pro’yu duyurdu.

Markaya göre bu Qualcomm teknolojisi, video oyunları alanında ve Yapay Zeka (AI) alanında özellikle 5G kapasitesinde ekibe güçlü performans sağlıyor. Realme’nin fikri, genç izleyicileri çekmek için en son teknolojilere ve yenilikçi tasarımlara yaklaşmak.

Realme Başkan Yardımcısı Chase Xu’ya göre, “2021’de Realme, Qualcomm Snapdragon 888 ve 870G 5G mobil platformlarını kullanan ilk üreticilerden biriydi. Snapdragon 870 özellikli Realme GT Master Edition 5G ve Snapdragon 888 özellikli Realme GT, küresel pazarlar tarafından geniş çapta kabul gördü.”

İLGİLENİYORSUNUZ: Moto G31 Kolombiya’da: Fiyat ve Stok Durumu

Realme hakkında:

  • Canalys’in sunduğu son verilere göre şirket, 2021’in ikinci çeyreğinde 13 küresel pazarda en iyi 5 akıllı telefon oyuncusundan biri iken, aynı yılın üçüncü çeyreğinde 21 pazarın ilk 5’inde yer aldı.
  • Realme, süper hızlı şarj özelliğine sahip yeni bir cihaz duyurdu. Prototipin hızı sadece 3 dakikada %33 pildir.

Fotoğraf: Realme