Realme Buds Air 2 Neo: gürültü engelleme ve 25 saate kadar özerkliğe sahip yeni kulaklıklar

Şubat ayının sonunda Realme Buds Air 2 ile tanıştık ve şimdi üreticiden başka bir yeni modelle tanışma zamanı geldi, bu sefer Realme Buds Air 2 Neo, aynı zamanda kulak içi TWS kulaklıklar şeklinde. Gürültü engelleme sistemi var..

Markanın yeni tanıttığı yeni bir model ve zaten gördüğümüz baston tipi tasarımı değiştirir Realme Buds Air 2’de, merkezine farklı eylemlerin bir göstergesi olarak hizmet etmesi beklenen büyük bir LED’in hakim olduğu düğme tipi bir estetik ile. Yan alanda, dokunmatik kontroller bölümü.

Baston tasarımını geride bırakmak

Realme Buds Air 2 Neo

Buds Air 2 Neo adlı en uygun fiyatlı sürümşu anda mevcut ve şirket, sosyal ağlarında, özellikle Twitter ve Facebook’ta, tasarımın bazı özellikleriyle birlikte tasarımı gösteren bazı görüntüleri zaten gösterdi.

{«videoId»:»x7zsvb8″,»autoplay»:true,»title»:»6500 euro kulaklık vs bütçe modeli_ KÖR TEST»}

Bu anlamda marka, her bir kulaklığında 10 milimetre Dinamik Bas Kuvvetlendirme tipi sürücü barındırdığını ve sunabileceği kapasitede olduğunu zaten bildiğimiz bir model olan yeni TWS kulaklıkları hakkında bilgi verme fırsatını yakaladı. Gürültü engelleme kullanmadan toplam 25 saate kadarve aktif iptal ile 20 saat.

Bu model, oyun modu etkinse ve Bluetooth 5.2 cihazlarıyla uyumluysa minimum 88 milisaniye gecikme süresi sunar. Onlar SBC’ye ek olarak AAC HD ses kodekleriyle uyumlu.

Realme Buds Air 2 Neo 3

Realme Buds Air 2 Neo, normal Realme Buds Air 2’de zaten test edilmiş olan Realme R2 çipinin içinde yer alır, yani markaya göre 25 desibele kadar harici gürültüyü azaltabilen ve aktif gürültü iptali sunar.

Elemanlara dayanıklı hoparlörler ve kulaklıklar: sunabilecekleri koruma derecelerinin anlamı budur

Bunları sporda kullanmak isteyenler için Realme Buds Air 2 Neo, su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklıdır. IPX5 sertifikalıdır.

Fiyat ve müsaitlik

Yeni Realme Buds Air 2 Neo, piyasaya “Aktif Siyah” (siyah) ve neredeyse beyaz bir gri olan “Sakin Gri” rengiyle geliyor. Pakistan’da 8.000 Pakistan rupisi için piyasaya sürüldüler, bu da şu anlama geliyor: değiştirmek için yaklaşık 44 Euro ve şimdilik Avrupa’ya ulaşıp ulaşamayacaklarını bilmiyoruz.

üzerinden | GSMArena

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Realme Buds Air 2 Neo: gürültü engelleme ve 25 saate kadar özerkliğe sahip yeni kulaklıklar aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…