Realme 7 Pro ve 7i, ilk olarak beta sürümünde Android 11’e güncelleme

Realme 7 Pro ve Realme 7i, Çinli şirketin en son sürümündeki özelleştirme katmanı olan Realme UI 2.0 tabanlı Android 11’e güncelleme yapmaya başlıyor. Her iki model de İspanya’da satılmaktadır. ve bunlar Realme’nin amiral gemisi ürünlerinden ikisi, bu yüzden en son sürüme güncellemeleri harika bir haber.

Gelen sürüm beta mı, Realme özelleştirme katmanının Android 11 ve 2.0 sürümüne dayalıdır. Bu, bu sürüm için genel testin ilk aşamasıdır, bu nedenle kararlı sürümün tüm kullanıcılara ulaşmasına birkaç hafta daha var.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/21/8a/72/5f7d83313bef073684/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/72/99/a2/5f7d86da3bef07367d/orijinal/mini-realme.jpeg»}

Android 11 beta, ucuz Realme’ye geliyor

Gerçek ben

XDA Developers’da okuduğumuz gibi, Realme 7 Pro ve Realme 7i Realme UI 2 tabanlı Android 11’e yükseltme yapıyorlar.0, beta sürümünde ilk. Realme 7i söz konusu olduğunda, erken erişimde bir ROM’dur (sadece erişim talep eden küçük bir kullanıcı grubuna ulaşan bir beta).

Android 11, şirketin en popüler modellerinden ikisi olan Realme 7 Pro ve Realme 7i’ye beta aşamasında geliyor

Ancak Realme 7 Pro söz konusu olduğunda, sürüm Açık Beta olduğundan, herhangi bir kullanıcı bunu talep edebilir ve bu sürümü deneyebilir. Bu sürümler Android 10 kadar kararlı değilbu nedenle mevcut sürümü, hataları toplamak ve son sürümü mümkün olduğunca doğru hale getirmek için tasarlanmış bu betalardan biriyle değiştirmeden önce iki kez düşünün.

Realme UI 2.0 ile haberler hem arayüz düzeyinde hem de operasyonel düzeyde gelir, Android 11’in özellikleri ve en son güvenlik önlemleri ile. Hala kararlı sürümü beklememiz gerekecek, ancak bu beta, bu iki orta seviye Realme için harika bir haber.

üzerinden | XDA Geliştiricileri

– Haberler Realme 7 Pro ve 7i, ilk olarak beta sürümünde Android 11’e güncelleme aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…