Radio Garden: Yerel radyo istasyonları aracılığıyla dünyayı dolaşmak için harika bir interaktif harita

Basit bir tıklama ile dünyanın her yerinden yerel istasyonları dinleyebilirsiniz. Bu, Radio Garden’ın bize sunduğu şey, her radyo severin bilmesi gereken harika bir web sayfası. Madrid veya Bilbao ulusal istasyonlarından Roma, Milano veya Münih istasyonlarına. Ama aynı zamanda Hong Kong, Osaka veya Vladivostok’takiler. Binlerce yerel radyo istasyonu aynı sayfada toplandı ve hızlı bir şekilde erişilebilir.

Radio Garden, Studio Puckey & Moniker ekibi tarafından 2016 yılında kuruldu. Radio Garden, ‘Hollanda Ses ve Görüntü Enstitüsü’ projesinin bir parçası olarak Amsterdam’da doğdu. Açık bir JavaScript kitaplığı olan CesiumJS’den React’e kadar birçok açık kaynak teknolojisinin kullanıldığı, kar amacı gütmeyen bir çalışmayla karşı karşıyayız. Henüz açmadıysanız, kendinizi içine daldırıp birinden diğerine geçmenizi öneririz.

FM radyo neden yalnızca bir tek veya çift ondalık sayıyla biten frekansları kullanır?

“Radyoların Google Earth’ü”

Radyo Bahçesi 2

Akışın yükselişine rağmen, radyo hala canlı ve büyük bir ilham ve eğlence kaynağı. Aynı zamanda, iletildiği yerlere çok odaklanan bilgilere erişmenin bir yoludur. Her bölgenin kendi frekansları ve radyosu vardır, ancak onları bulmak her zaman kolay değildir. Radio Garden ile bir aracımız var. her şehirde en iyi bilinen radyo istasyonlarını keşfedin. Hem ana radyo istasyonuna hem de o yerle ilişkili diğer yerel radyo istasyonlarına tıklayıp erişebileceğimiz binlerce nokta içeren etkileşimli bir harita.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Radio Garden’ın basit bir arayüzü var ama hızlı çalışıyor. Uygulama ayarlarından oynatmayı durdurmanıza, ses seviyesini değiştirmenize ve her radyonun web sitesine erişmenize olanak tanır. Araç ayrıca izin verir favorileri kaydet ve araayrıca biz dünyayı dolaşırken yarıçapını değiştirmemesi için haritayı engellemenin yanı sıra.

Radyo Bahçesi 4

Birkaç yıldır bizimle olmasına rağmen, ABD’den popüler bir sunucu olan David Pogue’un sosyal ağlardaki dürtüsü nedeniyle son zamanlarda popüler hale geldi. 2020’de Radio Garden, arayüzünüzü mobil cihazlara uyarlayın ve aslında Android ve iOS için bir uygulaması var.

Dünyanın her yerinden çevrimiçi radyo dinlemek için en iyi web siteleri

“Radyo, uzaktaki sesleri yakınlaştırarak insanları ve yerleri birbirine bağlar. Kurulduğundan beri, radyo sinyalleri sınırları aştı. Radyo yapımcıları ve dinleyicileri hem uzak kültürlerle bağlantı kurmayı hem de binlerce kilometre uzaktaki “ev”deki insanlarla yeniden bağlantı kurmayı hayal ettiler. Ve gerçek şu ki, onu anlamak için web sitenizin tadını çıkarmak sadece birkaç dakikanızı alır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3d/39/42/5e9f15593bef0722a7/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/31/c7/75/602ba98d4bd22fc86a/orijinal/25-programas-gratuitos.jpeg»}

Daha fazla bilgi | Radyo Bahçesi

– Haberler Radio Garden: Yerel radyo istasyonları aracılığıyla dünyayı dolaşmak için harika bir interaktif harita aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…