R Kablosunda verilerinizi paylaşabilirsiniz, nasıl olduğunu biliyor musunuz?

Oranımızda her ay harcayabileceğimiz belirli sayıda veri var, ancak sahip oldukları tüm megabaytları almayan ve “hayırsever bir ruh” olmadıkça bir sonraki ayı kurtarmak için beklemek zorunda kalan birçok kullanıcı var. » sahip oldukları megabaytların bir kısmını bırakır. bu şekilde birden çok satırda paylaş içinde mevcut olan bir şeydir R Tel ve bu konuda bilmeniz gereken her şeyi size anlatacağız.

Sahip olduğumuz verileri birkaç satır arasında paylaşabilmek gerçekten ilginç, çünkü bu tür harcamaları zor olan ve koşullar nedeniyle onları bir sonrakinden önce tüketenlere başka bir mega bırakabilecek birini her zaman tanıyoruz. fatura dönemi.

benimle internet

benimle internet Operatör R Cable’ın, müşterilerinin birkaç cihaz arasında veri paylaşabilmesi için sahip olduğu hizmettir. Bu sistemin en olumlu yanı, karşılıksız, R’den olan herkes kullanamayacak olsa da. Bu hizmet megabaytları paylaşmak için yalnızca bir yetkisi olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. R kablosunun fiber ve mobil oranı. Diğerleri bu pratik sistemin tadını çıkaramayacak.

R Kombo Oranları

Şu anda her kullanıcı yılda 30 GB ücretsiz veriye sahiptir sadece ülke sınırları içinde de olsa internet sayesinde benimle paylaşabileceğinizi. Tabii ki, bu hizmeti kullanabilmek için önce etkinleştirilmeli ve sahip olduğumuz oran ile keyfini çıkarabileceğimizden emin olun.

nasıl etkinleştirilir

İnterneti benimle etkinleştirmek istiyorsak, birkaç basit adımı izlememiz yeterli:

 • Müşteri alanına giriyoruz R Cable web sitesinde veya cep telefonu uygulamasında.
 • Kullanıcıları ve şifreyi girdikten sonra ne seçebileceğimizi göreceğiz. benimle internet.
 • Sonraki çizgiyi seç (adımızda birden fazla varsa) size daha önce söylediğimiz yıllık 30 GB’ın dahil edilmesini istiyoruz.

Söz konusu verileri harcamanın yolu her akıllı telefon üzerinden yapılacak yani R Cable’a özel hiçbir şeyin girmediği bir sistem olmayacak. Bu, bir Android cep telefonunuz varsa aşağıdakileri yapmanız gerektiği anlamına gelir:

 • Gidiyoruz Ayarlar ve sonra Kablosuz bağlantılar ve ağlar.
 • Sonra tıklıyoruz Demirleme ve WiFi Bölgesi.
 • Şimdi içeri girme zamanı Taşınabilir Wi-Fi hotspot. Ağın adını ve istediğiniz parolayı seçebileceğinizi unutmayın.

Bir Apple cep telefonumuz varsa, bu aynı veri paylaşımını gerçekleştirmenin yolu şu şekildedir;

 • Gidiyoruz Ayarlar ve sonra Mobil veri.
 • Son olarak, tıklıyoruz İnterneti paylaşın.

Bilmeniz gereken ve önemli olan bir şey, İnternet benimle birlikte etkinleştirildiğinde, 30 takvim günü bu gigabaytları harcamak için. 1 Ocak – 31 Aralık tarihleri ​​arasında sorunsuz, yani ihtiyacımız olduğu zaman talep edebiliyoruz.

İletişim R Kablosu

Hâlâ herhangi bir sorunuz varsa veya hizmeti etkinleştirmeyi denediyseniz ve bu sizin için işe yaramadıysa, R Cable ile iletişime geçmenin birkaç yolu vardır.

Telefonla yapabiliriz, çünkü bireysel, serbest çalışan veya şirket olmamıza bağlı olarak bize sunulan birkaç tane vardır.

 • bireyler: arayabiliriz 1449pazartesiden cumaya sabah 8’den akşam 10’a kadar ve cumartesi günleri sabah 9’dan akşam 2’ye kadar yaptığımız sürece.
 • serbest meslek: bu durumda Galiçyaca operatörü, onlarla iletişim kurmanıza izin verir. 1446. Çalışma saatleri Pazartesiden Cumaya 08:00 – 22:00 ve Cumartesi günleri 09:00 – 14:00 arasındadır.
 • şirketler: bir şirket adına aramanız durumunda, telefon numarası 900 815 825. Çağrı Pazartesiden Cumaya 08:00 – 22:00 ve Cumartesi günleri 09:00 – 14:00 saatleri arasında yapılmalıdır.
 • Yurt dışından birey: İspanya’da değilsek, R Cable ile iletişim kurmalıyız. +34 698 111 449. Bu telefon günde 24 saat, yılda 365 gün kullanılabilir. Bu arama, bir mobil R’den yapılırsa ücretsiz olacaktır,
 • Serbest meslek sahipleri ve yurt dışından şirketler: Serbest meslek sahibiysek veya bir şirket adına arıyorsak, şirketle iletişime geçmeliyiz. +34 698 111 446. Numara, tüm yıl boyunca günde 24 saat etkinleştirilir, mobil bir R’den arama yaptığımızda ücretsizdir.

Biz de gönderebiliriz faks böylece iletişimimizin bir kaydı var. bu durumda, göndermemiz gereken numara, 900 825 582.

Daha geleneksel olmayı seçebilir ve onlara bir mektup gönderebiliriz. Bu sistem çok daha yavaş olacak ama acelemiz yoksa ya da sorunumuz çok spesifikse bu iyi bir yöntem olabilir. Adres aşağıdaki gibidir: Posta Kutusu 2096, 15080, A Coruña (Galiçya).

Galiçyaca şirketi ayrıca, bize sağladıkları herhangi bir hizmetle ilgili herhangi bir aksilik yaşayıp yaşamadığımızı sorabileceğimiz herhangi bir soruyu sorabileceğimiz bir e-posta da sağlar. Söz konusu e-posta R-al-habla@mundo-r.net.

Şirketle iletişim kurmanın bir başka yolu da web sitesini kullanmaktır, çünkü müşteri alanıistediğimizi sorabileceğimiz, şikayette bulunmamıza veya yaşadığımız bir tür olayı ifade etmemize izin veren bir bölümümüz olacak.

R mağaza ağı da Galiçyaca operatörü için çalışan biriyle iletişim kurmanın iyi bir yoludur. R Cable web sitesine girersek, yaşadığımız yere en yakın mağazayı arayabileceğimiz bir bölümümüz olduğunu görüyoruz. Sadece aşağıdakileri yapmalıyız:

 • Hadi gidelim R ağ teli.
 • şimdi gitmeliyiz alt kat tamamen söz konusu sayfanın ve bu alt kısmın sağında kelimeyi bulacağımızı göreceğiz mağazalar. Burada tıklamamız gerekiyor.
 • şimdi yazıyoruz sokak, belediye, posta kodu ve şehir böylece bize en uygun mağazayı daha spesifik bir şekilde bulabilirsiniz.

R Kablo mağaza bulucu

R Kablo ile gördüğünüz gibi, verileri biraz sınırlı bir şekilde paylaşabiliriz, ancak sonuçta bu şirket, bu güce sahip olmayan rakiplerinin aksine, bize izin veriyor.

Gönderi R Kablosunda verilerinizi paylaşabilirsiniz, nasıl olduğunu biliyor musunuz? ADSLZone’da ilk ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…