Punta de Lobos Forever: çevreyi korumak için sörf yapmak

İnce gri kum, devasa uçurumlar ve olağanüstü dalgalar: Punta de Lobos, sörfçüler için bir cennettir. Ve sonsuza kadar Uluslararası Büyük Dalga Punta de Lobos’un üssü olacak.

Bu yarışma, övgüye değer ekolojik bir geçmişe sahip Şili’deki büyük sörf festivali olmayı hedefliyor. Gelecekteki Dalgakıran Yasasını teşvik etmek için çevrenin korunması arayışıdır.

bu mevzuat gayrimenkul geliştirme ve kıyı şeridinin kullanımına ilişkin farkındalık eksikliği tehdidi altındaki Şili kıyılarını korumak için savaşıyor.

Cerveza Corona sponsorluğunda düzenlenen Big Wave şampiyonası, yerel toplumu doğayı korumaya yönelik girişimler ve projelerde desteklemeyi amaçlıyor.

Corona, sayfada bu Pazar gününe kadar yapılabilecek eylemlerin uygulanmasını teşvik ediyor Kurtlar sonsuza kadar.

Bu, dünyanın her yerinden 28 sörfçünün katılacağı büyük yarışmanın sadece ilk bölümü, bir başlangıcı.

Uluslararası Büyük Dalga, sonsuza kadar Punta de Lobos

Etkinlikle ilgili daha fazla detay yakında belli olacak olsa da yönetmenin Matías López olduğu biliniyor. Komitede ayrıca Kohl Christensen, Greg Long ve Gabriel Villarán gibi ünlü sörfçüler de yer alacak. Ayrıca Cristian Merello, Ramón Navarro Diego Medina, Patricio Mekis ve Mauricio Godoy.

Navarro, “Big Wave şampiyonası, Punta de Lobos’unki gibi inanılmaz, dev ve mükemmel dalgalarla benzersiz bir yerde denize bağlı sörf ve kültürünün bir kutlaması olmayı hedefliyor.”

Kurt Noktası

Bir sörf maçının çok ötesine geçen bir şampiyonluk için çalışıyoruz” dedi. “Bir Dalgakıran Yasasının oluşturulmasını desteklemek ve zorlamak istiyoruz. Amaç, Punta de Lobos’ta yürütülen koruma ve koruma çalışmalarını teşvik etmektir”.

Büyük Dalga komitesi, Punta de Lobos por Siempre, dalga türü, format, düzenlemeler ve konuklar gibi çeşitli unsurları tanımlamaktan sorumlu olacak. Daha fazla ayrıntı gelecekte bilinecek.

Bu arada, çevre projeniz için şu adrese başvurmayı unutmayın: aşağıdaki bağlantı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…