Psikologlar veya psikoloji öğrencileri için 8 temel Google Play uygulaması

Yeni teknolojik çağda, çevrimiçi terapiler ve öz değerlendirme testleri psikologlar tarafından onaylanan çok yaygındır. Bu yüzden size gösteriyoruz Psikologlar veya psikoloji öğrencileri için 8 temel uygulama olası patolojileri tespit etmek için temeldir. Göreyim seni!

Kimse için sır değil psikolojik sorunlar hala toplum tarafından kabul edilemez ve sadece bu değil, aynı zamanda bugüne kadar birçok insan bunun hakkında konuşmaktan kaçınıyor ya da sadece bir doktora gitmekten korkuyor. zihin profesyoneli zorunda olduğum için üzgünüm kamuoyuna karşı durmak.

Ancak, zihinsel problemler için terapilergüvensizlikler, davranışlardepresyon, iki kutupluluk, korkular, kaygılar…, insanın psikolojik ve fiziksel sağlığı için hayati önem taşır. Buna karşılık, önceden tedavi edilmesi gereken yaygın hastalıklardır.

Daha fazla bilgi: Bu 7 uygulama ile insan vücudunun anatomisini öğrenin

Bu nedenle, eğer bir profesyonel psikolog veya kariyer öğrencisikesinlikle sensin cep araçları gevşemene yardım edecekler duygusal sağlığınızı iyileştirinpratik yap, öğren ve hatta başkalarına yardım etmek.

Psikologlar veya psikoloji öğrencileri için en iyi uygulamalar

  • Meyo: Duygusal İyilik
  • pratik psikoloji
  • Kolay Pozitif Psikoloji
  • Psikoloji
  • psikotest
  • 3 boyutlu beyin
  • Dersler Akıl Harikadır
  • serenmind

Aşağıda bir koleksiyon görebilirsiniz psikoloji dünyasında faydalı araçlar, ya bölgedeki profesyoneller ya da öğrenciler için. Durum ne olursa olsun, bu psikologlar veya psikoloji öğrencileri için uygulamalar Temel temelleri öğrenmek ve her insanın zayıf ve güçlü yanlarını keşfetmek için idealdirler. Bu uygulamaların Android için koçluk uygulamalarıyla mükemmel bir şekilde birleştirilebileceğini unutmayın, kesinlikle sizin için harikalar yaratacaktır.

Meyo: Duygusal İyilik

ben ben size yardımcı olacak uygulamalardan biridir iç benliğinizle yeniden bağlantı kurun. O çalışmaktan sorumlu ve özgüvenini yükseltkaygıyı yatıştırır ve güven seviyenizi artırın.

Onun terapileri şunlara dayanıyor: yönetim ve öz kontrolseviyelere göre zorluklar ve Psikoloji dünyasından profesyoneller tarafından onaylanan yeme alışkanlıkları ve benzeri alanlar cinsellikuyumak, antrenörlükmotivasyon ve daha fazlası.

Hiç şüphe yok ki, size katkıda bulunan bir uygulamadır. duygusal esenlikilişkilerinizi geliştirir ve yapabilmeniz için sizi güçlendirir. her türlü durumla başa çıkmak. bu öğrenciler ve psikologlar için ideal bir uygulamaözellikle arıyorlarsa destek araçları.

pratik psikoloji

Pratik Psikoloji, psikoloji öğrencileri ve profesyoneller için çok faydalı bir uygulamadır.

bir psikoloji uzmanları ve bölgenin öğrencileri için ideal bir uygulamaçünkü toplumun güncel sorunlarıyla ilgili konuları ve teorileri ve bunlarla yüzleşmek için ideal araçları ele alır.

Bulabileceğiniz konular arasında: Zorbalıkdepresyon, mobil cihaz bağımlılığı ve tabii ki çok daha fazlası, ortaya çıkabilecek herhangi bir şüpheyi açıklığa kavuşturmak. bir kişisel gelişim odaklı uygulamainsan, akademik ve herhangi bir insanın entelektüel.

Kolay Pozitif Psikoloji

Kolay Pozitif Psikoloji

Pozitif psikoloji hakkında bilgi edinmenizi sağlayan teori ve makaleler içeren bir uygulama

odaklanmış bir uygulamadır. olumlu davranışların ve duyguların etkileri. Ele aldıkları konular oldukça ilginç ve aşağıdakileri içeriyor: sağlık ve mutlulukdostluklar, mizah ve kahkaha duygusuduygusal zeka, empatidayanıklılık ve travma sonrası büyüme.

Ayrıca, makaleler ve teoriler aracılığıyla size gösterir. iyi bir ilişki için ipuçları ve anahtarlarmutluluğu etkileyen faktörler ve çok çeşitli iletişim kurmayı öğrenmek için testlerkaygıyı yönetmek, rahatlamayı öğrendepresyona ve kişinin kendi duygularını yönetmesiyle ilgili her şeye karşı.

Psikoloji

psikologlar ve psikoloji öğrencileri için uygulama

Psikoloji, farklı psikolojik okulların en önemli kavramlarını gösteren bir uygulamadır.

eğer birini arıyorsan psikolojinin kapsadığı tüm parametreleri ve teorileri içeren mobil uygulama, o zaman bu uygulama tam size göre. Kitaplar sonsuza kadar bitti, çünkü bununla cep aracı senin emrinde olacak klasik psikoloji teorileri ve ana okullar insan araştırmasının özeti: psikanalizdavranışçılık, bilişselcilikHümanist Psikoloji ve psikobiyoloji.

bir çok eksiksiz uygulama psikoloji öğrencileri ve alandaki profesyoneller için bilgilerini tazelemek için idealdir. Ücretsiz sürümde çeşitli içerikler bulunsa da, premium sürüm yanında getir transpersonel psikoloji akışı.

psikotest

Psikologlar ve psikoloji öğrencileri için PsicoTest

Kişilik özelliklerine danışmak ve değerlendirmek için psikolojik testler

psikotest çok iyi bir Android uygulaması ilginç ve eğlenceliözellikle yetenekli olduğundan kişilik teşhisi önermekdavranışlar ve çeşitli yaygın bozukluklarÖrneğin: anksiyete bozukluklarıYeme Bozuklukları, madde bağımlılığı sorunları ve duygudurum bozuklukları.

Bununla, aracın bir profesyonelin teşhisinin yerini alabileceği anlamına gelmiyor, bunun yerine yardımcı olabilecek bir platform olarak kullanılabileceği anlamına geliyor. belirli davranışları anlamakfikirlerinizi netleştirin ve düşüncelerinizi düzenleyin. Daha fazla özen gösterilmesi gereken durumlarda, her zaman terapiye aşağıdakilerle katılmayı önerir. ruh sağlığı uzmanları.

3 boyutlu beyin

3 boyutlu beyin

Psikologlar ve öğrenciler için etkileşimli beyin yapılarına sahip mükemmel bir uygulama

3 boyutlu beyin biridir psikologlar veya psikoloji öğrencileri için en iyi uygulamalarüzerine odaklandığından, beyin ve bölümlerinin incelenmesi. Beynin son derece renkli görüntülerine sahiptir ve yapıları daha doğru bir şekilde detaylandırmak için yakınlaştırmak mümkündür.

Ek olarak, bazılarıyla ilişkili parçaları tanımlayabileceksiniz. akıl hastalıkları teklif psikolojik teorilere dayalı görüşler ve tarafından desteklenen Gerçek vakalar. Ücretsizdir ve Android için kullanılabilir.

Dersler Akıl Harikadır

Dersler Akıl Harikadır

En iyi çevrimiçi kurslarla öğrenin

Bu en popüler uygulama olmayabilir, ancak öğrenciler için değerli yeni bilgiler ve psikoloji uzmanları. Elinizin altında bir alete sahip olabilmeniz için geliştirilmiştir. çoklu çevrimiçi kurslaruzmanlar tarafından yönlendirilen ve ilginç konularla psikoloji, iletişim ve koçluk.

Şu anda birden fazla Becerilerinizi geliştirmek için 40 kurs yönleri iletişimfarkındalık, Kişisel Gelişimsağlık, terapiduygular ve daha fazlası… Hepsinden iyisi, bir kurs bittiğinde, platformun size bir özel sertifika. Tüm kurslara erişebilmek için yalnızca bir abonelik yapmak gerekli olacaktır. Aylık 12,99 €.

serenmind

serenmind

Anksiyete ve depresyon belirtilerini azaltmak için bir rehber

serenmind biridir psikologlar ve öğrenciler için en popüler ve en çok oy alan uygulamalar. Platform, alandaki profesyoneller tarafından yürütülen çalışmalara dayalı psikolojik programlar sunmaktan ve uygulamaktan sorumludur. bilişsel davranışçı tekniklerfarkındalık ve pozitif Psikoloji vasıtasıyla ses ve video 5 dakikayı geçmez.

Ayrıca sistem, tüm içeriği uygulamaya koymanız için araçlar sunar ve size bir sanal asistan oldukça etkili. Ücretsiz sürümde bazı programlar mevcuttur, ancak ödeme yaparsanız 7,99 €/ay veya 59,99 €/yılsahip olacaksın serbest erişim uygulamanın tüm içeriğine.

Daha fazla bilgi: Sigarayı bırakmak için uygulamalar: Bunu başarmanıza yardımcı olabilecek 7 seçenek

Bu, listemizi tamamlar psikologlar ve psikoloji öğrencileri için uygulamalar. hepsi mağazada mevcut Google Oyun ve ayrıca ücretsiz. Bu makaleyi beğendiyseniz, bu uygulamalarla nefes almayı ve rahatlamayı öğrenin veya daha sağlıklı beslenmek ve kilo vermek için bazı uygulamalara göz atın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Psikologlar veya psikoloji öğrencileri için sahip olunması gereken 8 Google Play uygulaması ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…