PS5 için resmi denetleyiciyi şimdi indirimde alın

Halihazırda yeni Sony konsoluna sahip olan ayrıcalıklı kişilerden biriyseniz ve PS5’iniz için bir kontrolcü arıyorsanız, şimdi satışta bulmak mümkün olduğu için şanslısınız. evet doğru okudunuz PS5 için DualSense kablosuz denetleyici Amazon’da ilginç bir indirim var, böylece PlayStation 5’te ailenizden veya arkadaşlarınızdan başka biriyle en sevdiğiniz video oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Sunulan PS5 için resmi denetleyici

Tabii ki, Amazon’da da bulabileceğimiz birçok PS5 uyumlu kablosuz kontrol cihazı olduğu için orijinal Sony kontrol cihazından bahsediyoruz. Bu durumda, resmi fiyatı 72.99 Euro’dur, ancak çevrimiçi alışveriş devi bunu indirmiştir. €55.92. Yani, şimdi PS5 için DualSense Kablosuz Denetleyiciyi satın alırsak 17 Euro’dan fazla tasarruf edebiliriz.

Ürün stokta ve çok hızlı teslimat süresi var, çünkü sadece 2 veya 3 gün içinde evde alabiliyoruz. Amazon Prime hizmetine abone olan kullanıcılarsak, nakliye ücretsizdir. Aksi takdirde, Amazon Prime’ın avantajlarını 30 gün boyunca ücretsiz deneme seçeneğini seçebiliriz ve zaten ücretsiz kargodan faydalanacağız.

Harika bir oyun deneyimi

Yeni PS5 DualSense denetleyicisi dokunsal geri bildirime sahiptir, yani oyunun eylemlerini klasik titreşim motorlarının yerini alan iki aktivatörle iletebilen, denetleyicinin kendisi aracılığıyla dokunsal bir yanıt hissetmenizi sağlar. Dinamik titreşimler her türlü hissi simüle etmek kontrol bizdeyken.

Uyarlanabilir tetikleyiciler, çevre ile etkileşime girerken, kontrolör aracılığıyla ekranda gerçekleşen eylemlere fiziksel olarak bağlı olma hissine sahipken inanılmaz bir deneyime de izin verir. Ayrıca bir entegre hoparlör ve kulaklık jakı, böylece komuta doğrudan kulaklık bağlayarak arkadaşlarımızla konuşabiliriz. Sessiz düğmesiyle, yaptığımız işi gözden kaybetmeden herhangi bir zamanda ses yakalamayı kolayca ve hızlı bir şekilde devre dışı bırakabiliriz.

Ayrıca, en iyi oyun anlarımızı yakalamamıza ve yayınlamamıza olanak tanıyan bir Oluştur düğmesi vardır. PAYLAŞ düğmesinin başarısı üzerine inşa ediliyor ve oyunculara oyun içeriği üretmeleri ve dünyanın görmesi için canlı olarak paylaşmaları için başka yollar sunuyor.

Tasarım söz konusu olduğunda, PS5 DualSense denetleyicisi, saatlerce oynayabilmemiz ve ellerimizde ve parmaklarımızda yorgunluğu en aza indirebilmemiz için ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tüm kontrollerin ikonik sezgisel düzenini birleştiren 19,9 x 7 x 19 cm boyutlarındadır ve ağırlığı 427 gram. PS5 için bu yeni kontrolör, DualShock 4’ün birçok özelliğini de barındırıyor, yerleşik bir pili ve bir USB Type-C şarj bağlantı noktası var.

Topes de Gama’da ilk olarak resmi PS5 denetleyicisini şimdi satışta edinin girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…