Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgenin 5 tuşu

Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgenin 5 tuşu

Eğer arıyorsanız en iyi robotlu süpürge Piyasanın okunuşu: Burada Proscenic M8PRO. Sizin için en iyisini seçmenize yardımcı olmak için temel özelliklerini ve teknik özelliklerini gözden geçiriyoruz.

Ve teknoloji her alana ulaştığı gibi ev temizliği alanında da bunu başarmıştır. Şu anda, yapmayı sevmeyenler için sıkıcı olan, evimizi ve çalışma alanlarımızı temiz tutma görevinde bize yardımcı olan birçok cihaz var. Robot elektrikli süpürgeler de bunlardan biri. Piyasada bu amaca hizmet eden çok sayıda var. Bu vesileyle, bu akıllı ev asistanlarından Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgeyi almaya kararlıysanız göz önünde bulundurmanız gereken bir modelden bahsetmek istiyoruz.

proscenic M8PRO Robot Süpürge ve Paspas, Boş...

proscenic M8PRO Robot Süpürge ve Paspas, Boş…

  • Otomatik boşaltma: Yükleme tabanı aynı zamanda toz deposunu boşaltmak için bir toplayıcıdır. 4.3L toz giderme torbasıyla,…
  • Akıllı Temizlik : Robot, kullanıcının işaretlediği oda ve zemin tipine göre önceden belirlenmiş temizlik kalıpları önerir…

Robot elektrikli süpürgeler, bir ev veya ofisteki farklı yerleri temizlemek için harika bir müttefiktir. Üreticileri, size en üstün özelliklerini anlatacağımız Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgede olduğu gibi, çalışmalarını başlatmak için tek yapmamız gereken bir düğmeye (ve hatta uzaktan) basmak olan yeni işlevleri sürekli olarak dahil eder.

Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürge, süpürme, süpürme, paspaslama ve paspaslama görevlerini yerine getirir; Şüphesiz hayatımızı kolaylaştıran işlevler. Tüm bunlara ek olarak, eviniz için bir robot elektrikli süpürge satın almayı düşünüyorsanız, onu bir seçenek haline getiren başka işlevlere de sahiptir.

Karar vermenize yardımcı olmak için, işte size robotlu süpürge Proscenic M8PRO. Buradaki fikir, bu cihazın ne hakkında olduğunu ve bir tane satın almaya değer olup olmadığını daha iyi bilmenizdir.

temizleme modları

Temizleme modları ile Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgenin beş tuşuyla başlıyoruz. Üreticinin sayfasındaki bu bölümü incelediğimizde, 4’ü 1 arada akıllı temizlik gerçekleştirdiğini görüyoruz: süpürücüler, elektrikli süpürgeler, paspaslar ve fırçalar.

Bu, 50 ml’lik büyük bir katı madde tankı ve karışık tank, 300 ml su tankı ve 280 ml toz tankı ile donatılmış olarak geldiği için oldukça kullanışlı ve faydalı bir özelliktir; bu da, yaklaşık iki ay boyunca ellerinizi robot elektrikli süpürgeden biriken kir ve tozdan kurtarmanızı sağlar. Ayrıca ayarlanabilir büyük, orta, küçük, 3 seviyeli elektrikli su deposu ile birlikte gelir.

Öte yandan, halı algılandığında emiş gücünü otomatik olarak maksimuma çıkaran Vboost teknolojisi ile halının derinlemesine temizlenmesini sağlar. Halıyı temizlemeyi bıraktığında önceki vakum moduna döner. Toplamda üç emiş modu mevcuttur: standart, sessiz ve güçlü, çöpün boyutuna göre ayarlanabilen ve tozdan saça kadar her şeyi emebilen.

şarj ve vakum istasyonu

Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgenin avantajlarından biri, otomatik boşaltma ve boşaltma istasyonudur ve burada nedenini açıklıyoruz: şarj tabanı aynı zamanda bir toz deposu boşaltma toplayıcıdır. 60 güne kadar toz ve evcil hayvan tüylerini toplayabilen 4,3 litrelik toz toplama torbası ile. Toz torbası dolduğunda, toz torbasını değiştirmenizi hatırlatmak için turuncu ışık hızla yanıp söner.

Bu görevleri yerine getirmek, toplam 300 ㎡ temizleme yüzeyine eşdeğer olan 270 dakikaya kadar sürekli temizlemeye kadar daha uzun çalışmasına izin veren 5200 mAh pili sayesinde mümkündür. Pilin düşük olması durumunda otomatik olarak şarj olur. Şarj ettikten sonra, temizlemeye devam etmek ve kalan işi tamamlamak için orijinal konumuna dönecektir.

WiFi bağlantısı ve uygulama

Günümüzdeki çoğu cihaz gibi, Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürge de bir uygulama aracılığıyla mobilden kontrol edilebilir; bu, birkaç yıl öncesine kadar bu tür cihazlarda sahip olmadığımız bir avantajdır.

Bu robot elektrikli süpürgeyi kontrol etmek için Proscenic Uygulamasını kullanmalısınız. Buradan temizliği programlayabilir, modları veya emiş ve ovma gücü seviyesini seçebilir veya geçmişi görüntüleyebilirsiniz.

İşlevlerinden bir diğeri, temizleme rotasını ve harita depolamayı, programlamayı, temizleme alanlarını, “hareket etmeyen” çizgilerle engellenen alanları, leke çıkarmayı ve diğerlerini görüntülemektir. Amazon Alexa ve Google Assistant ile uyumludur, böylece temizlemeye başla, temizlemeyi durdur gibi sesli komutlarla bu robotu temizlemeye başlayabilir veya durdurabilirsiniz, robotu şarj ünitesine gönderebilir ve hatta sesli komutlar aracılığıyla robotun yerini belirleyebilirsiniz. işitsel emisyonlar.

Robot elektrikli süpürgenin gidemediği, “gitme” çizgileriyle sınırlandırılan yerlere ilişkin olarak, bir temizlik döngüsü için 15’e kadar yasak bölge ekleme olanağınız vardır. Dilerseniz yasak bölgeler bir sonraki temizlik için kaydedilebilir.

Proscenic M8Pro robot elektrikli süpürge, Amazon Alexa ve Google Assistant ile uyumludur

Lazer navigasyon sistemi ve engel algılama

Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürge, bir lazer navigasyon sistemi ve engel algılama ile birlikte gelir. Bu, cihaza zarar verebilecek bir yüzeyle karşılaşması durumunda bu cihaz için endişelenmenize gerek olmayacağı anlamına gelir. Bahsettiğimiz gibi, bu rahatsızlıklardan kaçınmak için uygulamadan programlayabilirsiniz; ancak, bu teknolojinin Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürgede nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmeniz önemlidir:

Bu robot elektrikli süpürge, evinizin haritasını çıkarmasına ve böylece zamanınızı boşa harcamamak için kesin ve düzenli bir rota planlamasına izin veren bir lazer sensörlü akıllı bir navigasyon sistemi ile birlikte gelir. Bu amaca daha kesin bir şekilde ulaşmak için, kısıtlı alanları sınırlandırabileceğiniz, temizlik noktalarını seçebileceğiniz, derinlemesine temizlemek için bir temizlik alanını işaretleyebileceğiniz ve böylece evinizin daha kontrollü bir şekilde temizlenmesine ve daha temiz ve daha düzenli hale getirebileceğiniz etkileşimli bir harita sistemi kullanın. kurs.

Etkileşimli harita sistemine ek olarak, 360 derece tarama, doğru mesafe ölçümü ve ev ortamının yüksek hassasiyetli restorasyonunu yapar. Bu sayede engellerden sorunsuz bir şekilde kaçınır ve evin tam bir haritasını çizersiniz.

Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürge, birden fazla seviyeye sorunsuz bir şekilde tırmanmak için iki tekerlekten çekişini kullanır. Robot, maksimum 20 mm yükseklik farkıyla çıkıntıları kolayca geçebilir. Halı çok yüksek olsa bile robot süpürge sıkışmaz. Aynı zamanda halıları basınçlandırma işlevini de yerine getirir.

Temizlenecek alan genişse veya sadece daha düzenli bir şekilde temizlenecekse, Proscenic M8PRO robotlu süpürge ile Oda Planı sistemi ile bunu başarabilirsiniz. Bu sistem, birden fazla temizlik planını yönetmenize, derinlemesine temizlemek için bir temizleme alanını işaretlemenize olanak tanır. Ayrıca bölgeleri akıllıca bölebilir ve bölgeleri uygulama aracılığıyla da ayarlayabilirsiniz.

Paranızın karşılığı

Proscenic M8PRO robot elektrikli süpürge, bu türdeki diğer robotlara kıyasla biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bu gibi durumlarda, bu cihazı işlevlerine göre başkalarıyla karşılaştırmak en iyisidir. Genel olarak, bu robot elektrikli süpürge oldukça verimlidir, az ses çıkarır, nesnelere çarpmaz (çoğuyla değil), kendini boşaltır ve sesle kontrol edilebilir. Tüm bu özellikler onu satın almak için iyi bir seçenek haline getiriyor.

proscenic M8PRO Robot Süpürge ve Paspas, Boş...

proscenic M8PRO Robot Süpürge ve Paspas, Boş…

  • Otomatik boşaltma: Yükleme tabanı aynı zamanda toz deposunu boşaltmak için bir toplayıcıdır. 4.3L toz giderme torbasıyla,…
  • Akıllı Temizlik : Robot, kullanıcının işaretlediği oda ve zemin tipine göre önceden belirlenmiş temizlik kalıpları önerir…