Prezi Prezi'nin yazım denetleyici özelliği nasıl etkinleştirilir ve kullanılır - Yazım Denetleyicisi Prezi'nin yazım denetleyicisini nasıl kullanacağınızı öğrenmek ister misiniz?

Prezi Prezi’nin yazım denetleyici özelliği nasıl etkinleştirilir ve kullanılır – Yazım Denetleyicisi Prezi’nin yazım denetleyicisini nasıl kullanacağınızı öğrenmek ister misiniz?

kullanmayı öğrenmek istiyor musunuz? Prezi Yazım Denetleyicisi En iyi sunumları elde etmek için. Prezi zaman içinde biraz değişti, başlangıçta prezi olarak başladı, daha sonra adını Prezi olarak değiştirdi ve burada sunum yapmak ve görüntülemek için yeni bir yol sundu.

Şu günlerde Prezi next, adını Prezi Present olarak değiştirdi ve çok popüler hale gelen yeni alternatifleri var, en yenisi prezi video. Bu, görüntülü aramalar, sunumlar, video konferanslar ve çevrimiçi derslere duyulan ihtiyaçla tasarlanmıştır.

Ayrıca, infografiklerin sunumu için özel olarak tasarlanmış Prezi design adlı yeni bir Prezi aracı ortaya çıktı. Prezi’nin ücretsiz lisansı var ancak diğer tüm yazılımlar gibi, ücretsiz bir hesap olduğu için sınırlamaları vardır. İlk sınırlamalardan biri, sunumlarınızı internet olmadan kullanmak için indirememenizdir.

Prezi sunumlarınız için fikir balonlarının yanı sıra yazım denetleyiciyi de kullanmanız çok yararlıdır çünkü bunlar daha ayrıntılı bilgiler içerir. Ana fikrinizi en fazla üç fikirle kuşatınve harika sunumlar için yazım denetleyicinizi açmayı unutmayın.

Ücretsiz bir prezi hesabı nasıl oluşturulur?

Prezi.com’a gidin, Prezi’deki bölümü başlatın ve fiyatlarda ücretsiz Temel lisansı arayın. Prezi’yi ücretsiz kullanırsanız, tüm sunumlarınız herkese açık olacaktır. Prezi üç tür plandan oluşurTemel mod ile ücretsiz olarak alabilir ve profilinizi yapılandırabiliriz.

Prezi’ye girmeden önce bilgilerinizi, fikirlerinizi ve mesajlarınızı akılda kalıcı bir sunum yapacak şekilde düzenlemeniz gerekir. Unutulmaz sunumunuzda Prezi’nin yazım denetleyicisini açmayı unutmayınçünkü Prezi İngilizce dili için tasarlanmış bir platformdur.

prezi yazım denetimi işlevini etkinleştir

Bir kelimede hemen İspanyolca bir metin yazarken, prezi platformu İspanyolca sunumlarınıza yazım hatası verecektir. Seninki ile e-posta ve şifre kolayca ücretsiz bir Prezi hesabı oluşturacaksınız.

Yazım denetleyicisi nedir?

Yazım denetleyicisi, önlemek ve yazım hatalarını düzelt yazılı veya metin olarak. Bu araç ile metninizdeki yanlış kelimeyi düzeltebilirsiniz.

Prezi’de sunum oluştururken bu araç, sunumlarınızı daha iyi bitirmek için çok kullanışlıdır. Prezi’nin sahip olduğu yazım denetimi aracı Yazınızda daha iyi bir yazım elde etmek için Word, Power point ve hatta Excel gibi diğer masaüstü uygulamaları gibi.

WhatsApp gibi diğer mobil uygulamalar, metin oluştururken sizi profesyonel yapacak bir araç olan WhatsApp metin konuşmaları için yazım denetimi aracına sahiptir.

Prezi’nin yazım denetimi özelliğini etkinleştirin

Prezi çalıştığı için bu bir yazım hatası olmamasına rağmen Prezi’nin metninizde yazım hatası olduğunu belirtmesi durumunda yapılması gerekenler öncelikle ingilizce ve İspanyolca yazarken metnimizde bir yazım hatası veriyor.

Sunumunuzu sunarken daha önce ortaya çıkan yazım hataları otomatik olarak ortadan kalkar. Yazım hatasını kaldırmak için arama yaparsanız, Prezi’nin zirvesine gitmelisin görünüm menü kutusunun bulunduğu yere tıklayacağız.

Daha sonra birkaç seçeneğin görüneceğini göreceksiniz ve sizin durumunuzda ve bu şekilde yazım denetleyiciyi devre dışı bırakma veya etkinleştirme seçeneğini seçeceksiniz. yazım hatalarını devre dışı bırakacaksınız Prezi’nin size attığı, artık onlarla uğraşmanıza gerek yok.

Prezi’nin yazım denetleyicisini kolayca kullanın

anında Prezi’de yazım denetleyicinizi etkinleştirinyanlış kelimeyi doğru bir şekilde elde edebileceksiniz ve şimdi sunumlarınızın İspanyolca dilinde hata gerçek olacak.

prezi'de yazım denetimi etkinleştirme

Düzeltmek istediğiniz kelimenin üzerine imleç ile sağ tıklayarak bu hataları düzelteceksiniz. Prezi’nin ayrıca bir dahili sözlük diğer birçok uygulama gibi size doğru kelimeyi, iyi yazılmış ve hatanın olduğu yeri atar.

Düzeltmek istediğiniz kelimeyi beğenmediyseniz, bir seçeneği de arayabilirsiniz. o kelimenin eş anlamlısı Düzeltmek için, sağ tıklayarak birkaç adımın altında kelimenizin düzeltilmesinin eşanlamlılarının o seçeneğini bulacaksınız. Prezi’nin işinizi kolaylaştıran birçok başka aracı vardır.

Leave a Reply