Premierler HBO Nisan 2021: tüm yeni filmler ve diziler

Netflix ve Amazon Prime Video’dan sonra artık HBO kim açıkladı prömiyerler önümüzdeki ay boyunca akış platformunuza ulaşacak nisan 2021ile birlikte Haberler The Handmaid’s Tale’in dördüncü sezonu veya Kate Winslet’in başrolde olduğu yeni dizi Mare of Easttown gibi.

Nisan 2021’de HBO’ya gelecek diziler

1 Nisan: Vikingler (Final Sezon)

Ragnar’ın oğullarının kader çemberini kapatacak olan Vikings serisinin finali. Ivar ve Bjorn’un yanı sıra diğer karakterlerin nihai kaderi.

2 Nisan: Manifest (3. Sezon)

Bir ticari uçağın yolcuları ve mürettebatının beş yıl sonra öldü sanıldıktan sonra yeniden ortaya çıktığı dizinin üçüncü sezonu.

4 Nisan: Dua Et, İtaat Et, Öldür (Knutby)

2004 yılının soğuk bir Ocak gecesi, İsveç’in Knutby kasabasında silah sesleri duyulur. Genç bir kadın öldürülmüş görünüyor ve komşusu vuruldu. Cinayet, dünyayı dolaşan bir davada Pentikost Cemaati’ni suçlayacak.

8 Nisan: Tüm yabanılları yok edin

Raoul Peck’in soykırım ve Avrupa sömürgeciliği ve tüm dünya üzerindeki etkisi dahil olmak üzere insanlığın en karanlık anlarında bir yolculuk sunduğu dört bölümlük dizi.

12 Nisan: Nevers

Ağustos 1896’da geçen ve doğaüstü bir olayın belirli insanlara (özellikle kadınlara) paranormal etkinleştirdiği yeni seriler.

18 Nisan: Utmark’a Hoş Geldiniz

Bir öğretmenin kuzey Norveç’teki izole edilmiş Utmark kasabasına taşındığı yeni dizi. Çok geçmeden, normal davranan tek kişinin 12 yaşında bir kız olduğunu keşfeder.

19 Nisan: Easttown Kısrağı

Kate Winslet’in Pennsylvania kasabasında bir dedektif olarak oynadığı dedektif dizisi, etrafındaki hayat dağılırken yerel bir cinayeti araştırıyor.

20 Nisan: Harlem’in Babası (2. Sezon)

Bu yeni sezonda, Marsilya’dan New York limanına uzanan eroin boru hattı olan kazançlı ve canice “Fransız Bağlantısı”nın kontrolü için New York suç aileleriyle savaşan Bumpy Johnson’ı buluyoruz.

24 Nisan: A Black Lady Sketch Show (2. Sezon)

Afrikalı-Amerikalı kadınların oynadığı komedi skeçleri. Pandemi nedeniyle kaydı ertelendi, ama sonunda geri döndü.

29 Nisan: Damızlık Kızın Öyküsü (4. Sezon)

Haziran’ın Gilead’e karşı özgürlük için savaşmaya devam ettiği, ancak yakında intikam arzusunun onu tüketeceği ve en yakın çevresini yok edeceği yeni zorluklar ve tehlikeler keşfedeceği popüler HBO dizisi geri dönüyor.

Nisan 2021’de HBO’ya Gelecek Filmler

Diziye ek olarak, HBO ayrıca, Saving Private Ryan veya Cloverfield gibi her zaman görülmeye değer çok sayıda ilginç başlıkla birlikte bu Nisan ayı için lisansladığı yeni filmleri de yayınlıyor.

1 Nisan

WARREN DOSYASI: WARREN DOSYASINI ÇIKARMAK: ENFIELD VAKA YEŞİL FENER TROYA TURİST

2 NisanASKER RYANP KAÇIŞ PLANINI KURTARIN

9 NisanPREGÓNSILVIO (VE DİĞERLERİ) ARIMIZDA BİR OKYANUS

10 NisanHAYATIMIN IŞIĞI

16 NisanFLASHDANCECloverFIELDORIAN GRİ PORTRAITESCOBAR: CENNET KAYBEDİ DANCERQUEEN VICTORIA

23 NisanSONSUZ HİKAYE

30 NisanSPIRITSCAPTAIN KOBLIC’İN EVİ

Nisan 2021’de HBO’ya Gelecek Belgeseller

14 Nisan: Kasabalarımız

Bu ay HBO’ya gelen tek belgesel, Fallows’un 2011’de The Atlantic için okuyucularından şehirleri hakkında ilgi çekici ve ilginç hikayeler istemelerini isteyen bir blogu nasıl oluşturduğunu anlatıyor. Bir hafta içinde 1000’den fazla yanıt aldılar ve beş yıl boyunca toplumu etkileyen değişiklikleri keşfetmek için Amerika Birleşik Devletleri’ni gezdiler.

Çocuk içerikleri Nisan 2021’de HBO’ya geliyor

Çocuklara yönelik yayınlar arasında efsanevi bir çizgi dizi olmamasına rağmen, Peppa Pig’in 6. Sezonu gibi çocuklar için ilginç yayınlar buluyoruz.

setler

1 Nisan

PEPPA domuz. 6. sezon

23 Nisan

ADALET LİGİ İŞTE. Sezon 1

filmler

2 Nisan

MEGAMIND

TROPİKAL BİR MACERA

9 Nisan

DORAEMON VE KIBO KRALLIĞI

ayy! NOAH NEREDE?

13 Nisan

dedektif pikachu

23 Nisan

LEGO DC SHAZAM!: SİHİR VE CANAVARLAR

30 Nisan

troller

YEDİNCİ CÜCE

Premieres HBO April 2021: tüm yeni filmler ve diziler ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…