Polar Ignite 2 ve Polar Vantage M2: Polar’ın yeni spor akıllı saatleri entegre GPS çipini unutmaz

Polar, piyasaya yeni bir spor (ve o kadar da spor olmayan) akıllı saatler çıkarmadan Mart’ın geçmesine izin vermek istemedi. Finlandiyalı şirket daha yeni duyurdu. yeni Polar Ignite 2 ve Polar Vantage M2işlevlerin büyük bir bölümünü paylaşan ancak farklı kitlelere odaklanan iki akıllı saat.

Polar Ignite 2, diğer spor saatlerinde gördüğümüzden daha rahat ve daha az agresif bir tasarıma sahip günlük bir saattir. Polar Vantage M2, kendi adına, daha atletik kullanıcılara odaklanan çok sporlu bir akıllı saattir. O zaman onları daha iyi tanıyacağız, ancak fiyatları hakkında yorum yapmadan önce değil. Polar Ignite 2, 229,90 €Polar Vantage M2 ise 299,90 €.

{«videoId»:»x7zhhij»,»autoplay»:true,»title»:»SMARTWATCH KARŞILAŞTIRMA 2021 – EN İYİ AKILLI SAAT hangisi»}

Polar Ignite 2 ve Polar Vantage M2 veri sayfası

POLAR ATEŞLEME 2

POLAR VANTAGE M2

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

EKRAN

KEMER

COĞRAFİ KONUMLANDIRMA

SENSÖRLER

DÜĞMELER

SU GEÇİRMEZ

AKÜ

BAĞLANTI

GEREKSİNİMLER

EK ÖZELLİKLER

FİYAT

43,3 x 43,3 x 8,45 mm 35 gram

46 x 46 x 12,5 mm 45,5 gram

Renkli TFT/LCD DokunmatikDragonTail

1,2 inç renkli TFT/LCD 240 x 240 piksel PMMA kaplamalı

20 milimetre

22 milimetre

Entegre GPS çipi

Entegre GPS çipi

Polar Precision Prime

Polar Precision Prime

Evet

Evet

evet 30 metre

evet 30 metre

Saat modu: beş gün Spor modu: 20 saate kadar Güç tasarrufu: 100 saate kadar

İzleme modu: yedi gün Spor modu: 30 saate kadar Güç tasarrufu: 100 saate kadar

Belirlenen

Belirlenen

Belirlenen

Belirlenen

Sleep Plus AşamalarıNigthly RechargeKoşu ProgramıSereneFitSparkHaftalık özetHR Sensör ModuMüzik kontrolüHava durumu tahminiBildirimler ve çağrılarPolar Flow uyumlu

Sleep Plus AşamalarıNigthly RechargeKoşu ProgramıEğitim Yükü ProFuelWiseSereneFitSparkHaftalık özetHR Sensör ModuMüzik kontrolüHava durumu tahminiBildirimler ve çağrılarPolar Flow uyumlu

229,90 €

299,90 €

Bu Polar Ignite 2

kutup

ile başlıyoruz Kutup Ateşleme 2. 35 gram ağırlığında ve 43,3 milimetre kasasında bir akıllı saattir. 20 milimetrelik kayışlarla uyumludur ve tasarımı son derece minimalisttir. Daha çok günden güne ve belki de en amatör sporcular için tasarlanmış bir akıllı saattir.

Ekranı DragonTail camla korunuyor ve TFT LCD teknolojisini kullanıyor. güpegündüz görünürlüğü iyileştirin. Farklı küreler ile özelleştirilebilen ekran, dokunsal ve renkli olduğunu söylemeye gerek yok. Cihaz, 30 metreye kadar su geçirmez olacak şekilde kapatılmıştır.

polar 3 Polar Ateşleme 2.

Kaputun altında bir sensörümüz var Polar Precision PrimeDeri penetrasyonunu iyileştirmek için farklı renk ve dalga boylarında dokuz LED’e, dört elektrota ve bir ivmeölçere sahip olan Grit X’ten zaten bildiğimiz . Ayrıca entegre bir GPS çipine sahiptir. Polar, pilinin amper değerini açıklamadı, ancak saat modunda beş güne, egzersiz modunda 20 saate ve enerji tasarrufu modunda 100 saate kadar dayandığını onayladı.

polar 2 Polar Ateşleme 2.

Saat 130 adede kadar spor modunu destekler ve aşağıdaki gibi Polar’ın tüm özelliklerine sahiptir: Uyku Artı Aşamaları (uyku analizi), Gecelik Şarj (geceleri vücudun iyileşmesi), FitSpark (kişiselleştirilmiş eğitim kılavuzları) ve Serene (nefes egzersizleri). Ayrıca adı verilen bir işlevi vardır. İK’yı paylaşın Bu, saati diğer Bluetooth cihazlarına, uygulamalarına ve spor salonu makinelerine bağlamanıza olanak tanır.

GPS spor saatleri için satın alma rehberi: 149 Euro'dan 600 Euro'ya kadar 12 model

Bir akıllı saat olarak, saat şunları sunabilir: gerçek zamanlı bildirimler ve çağrılar, iki gün öncesine kadar hava tahmini ve müzik kontrolü. Bu, herhangi bir müzik uygulamasıyla çalışır ve işletim sisteminden bağımsız olarak, yani hem iOS hem de Android’de çalışır.

Bu Polar Vantage M2

yün 4 Polar Vantage M2.

bu Polar Vantage M2, kendi adına, en atletik kullanıcılar için tasarlanmış çok sporlu bir saattir. İşte tam da bu nedenle, daha sonra göreceğimiz gibi, bazı özel işlevleri vardır. Saat, 46 milimetrelik kasasına yayılmış beş düğme ile daha agresif bir tasarıma sahip. Bu düğmeler, ıslak veya lekeli ellere sahip olduğumuzda kullanımlarını iyileştirmek için Polar Grit X’inkine benzer bir işleme sahiptir.

Cihaz, bu durumda 20 milimetre değil 22 milimetre olan, ancak başka herhangi bir kayışla eşit derecede değiştirilebilir bir kayışla 45,5 gram ağırlığındadır. En üstte bir ekran buluyoruz 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip Her Zaman Açık işlevli 1,2 inç TFT LCD. Polar, ekranı darbelere ve çizilmelere karşı korumak için sert kaplamalı bir PMMA (polimetil metakrilat) lamine merceğe sahip olduğunu iddia ediyor.

polar 6 Polar Vantage M2.

Altta, yukarıda bahsedilen aynı sensörü buluyoruz, Polar Precision PrimeHatırladığımız, farklı renk ve dalga boylarında dokuz LED’e, dört elektrota ve bir ivmeölçere sahip. Ayrıca hız, tempo, mesafe ve rotayı ölçebilen entegre bir GPS çipine sahiptir.

Polar Vantage M2, özellikler açısından Polar Ignite 2’ye benzer, ancak bazı özel özelliklere sahip. İlk olarak Eğitim Yükü Profesyonel, toplam eğitim yükünü anlamaya ve eğitimi optimize etmeye yardımcı olur. ikincisi FuelWiseEğitim sırasında yiyecek almak için akıllı hatırlatıcılar (manuel veya otomatik).

polar 5 Polar Vantage M2.

Pille ilgili olarak, Polar kapasitesini açıklamadı, sadece pilin uzun ömürlü olmasını sağladı. izleme modunda yedi günspor modunda (GPS ile) 30 saat ve enerji tasarrufu modunda 100 saate kadar.-

Polar Ignite 2 ve Polar Vantage M2’nin sürümleri ve fiyatı

polar 7 Polar Ignite 2 ve Polar Vantage M2.

bu Kutup Ateşleme 2 21 Nisan 2021’den 229,90 Euro’ya satın alınabilir. Şampanya (altın), Siyah İnci (siyah), Pembe gül altın (pembe altın) ve Fırtına Mavisi (lacivert) renk seçeneklerine sahip olacak ve 29,90 Euro’dan başlayan farklı kayışlarla kombinlenebilecek.

bu Polar Vantage M2, artık Polar web sitesinden satın alınabilir ve Nisan ayından itibaren fiziksel mağazalarda satışa sunulacak. Fiyatı 299,90 Euro’dur ve Gri/Siyah (siyah ve gri), Kahverengi/Bakır (siyah ve bronz), Şampanya/Altın (altın) ve Sarı/Gri (gri ve sarı) renkleri mevcuttur. Kayışların fiyatı cırt cırtlı olanlar için 29,90 Euro, siyah deri olanlar için 49,90 Euro’dur.

– Haberler Polar Ignite 2 ve Polar Vantage M2: Polar’ın yeni spor akıllı saatleri entegre GPS çipini unutmaz aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…