Pokémon GO’da Mega-Lopunny nasıl yakalanır

Pokémon GO bir yeni bahar etkinliği ile kendinizi özel bir şekilde yapabileceğiniz Mega Lopunny. Snivy’yi yakalamanıza sadece bir hafta kala, oyun ev sahipliği yapacak bir sürü haber ki şimdi gözden geçireceğiz.

Böylece, daha önce bahsedilen Mega-Lopunny’ye ek olarak, çiçek taçlı bazı Pokémon görünecek ve farklı bonuslar ve ek ödüller olacak. Sonraki, Pokémon GO’da baharın gelişinin tüm detayları.

Mega-Lopunny, özel bir bahar etkinliğinde Pokémon Go’ya geliyor.

Pokémon GO ve bahar etkinliğinde Mega-Lopunny’yi yakalayın

Arasında 4 nisan pazar 10:00 ve kadar 8 Nisan Perşembe saat 20:00’de Mega-Lopunny ilk kez Pokémon’a gelecek ve mega baskınlar. Orada yakalayabilmenin yanı sıra, Oyun Mağazasında görünecekler yeni avatar öğeleri Lopunny’nin evriminden ilham aldı.

Bu zaman aralığında olacak daha sık görünecek belirli Pokémon, örneğin çiçek taçlı bir Pikachu, Exeggute, Marill, Minun, Buneary, Bunnelby veya Plusle. Sürümler de bekleniyor variocolor Happiny, Chansey veya Bunnelby gibi Pokémon’lardan.

Aynı şekilde, karşılaşmak için daha fazla şansınız olacak. karanlık exeggcute Roket Takımına karşı düellolarınızda. Ayrıca, ne zaman daha sık görünecek belirli Pokémon olacak. iki kilometre yumurtadan çıkörneğin çiçek taçlı Exeggcute, Eevee, Pichu veya Happiny veya diğerleri arasında Munchlax, Rufflet veya Bunnelby.

Daha fazla bilgi: Pokémon GO, oyunda devrim yaratabilecek bir işlev hazırlıyor

Ayrıca, oyun bizi aşağıdaki gibi ek ekstralarla ödüllendirecek: PokéStops’ta özel bahar çıkartmaları ve kesin saha araştırması ödevleri Azumarill veya Rufflet gibi Pokémon’ları bulabileceğiniz. Etkinlik sırasında bahar koleksiyonu mücadelesini tamamlarsanız, şunları alacaksınız: Şanslı Yumurta, Mega-Lopunny enerjisi ve XP.

Son olarak, Pokémon GO blogundan bir dizi de duyurdular. ikramiye etkinlik sırasında akılda tutulması gereken:

  • Kapak başına iki kat daha fazla şeker olacak.
  • Şanslı Yumurtalar daha uzun sürecek, özellikle bir saat.
  • Bir Kuluçka Yumurtasının kuluçkalanması için gereken mesafe yarıya inecektir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Pokémon GO’da Mega-Lopunny nasıl yakalanır girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…